Czy kiedykolwiek przyszło Wam na myśl co tak naprawdę wiecie o swojej łechtaczce? W dzisiejszym artykule przedstawimy fakty na temat łechtaczki o których na pewno nie miałyście pojęcia! No to dzieła:

1. Często słyszysz nazwę srom i nie wiesz co oznacza? Srom oznacza 3 elementy łechtaczki, a więc:

  • wargi sromowe
  • łechtaczka
  • i pochwa

2. Większość z Nas, nie jest w stanie osiągnąć orgazmu poprzez stosunek z mężczyzną i penetrację łechtaczki członkiem. Szacuje się, że 60-70% kobiet osiągających orgazm, osiąga go za pomocą manualnej stymulacji łechtaczki.

co-to-jest-lechtaczka

3. Łechtaczka ma aż około 4 cali głębokości (tyle co średniej długości członek), gołym okiem można zajrzeć jedynie na głębokość 1/4 jej głębokości. Reszta łechtaczki jest ukryta niczym największy skarb!

4. Kobieta w okresie menopauzy może mieć aż o 2,5 raz większą łechtaczkę niż nastolatka. Łechtaczka rośnie przez całe życie! Niestety my kobiety nie odnosimy się z wielkością łechtaczki tak jak robią to mężczyźni, im przestaje rosnąć już po 25 roku życia :)

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Dlaczego mężczyźni zdradzają?

5. Członek posiada około 4 tysiące zakończeń nerwowych w żołędziu, nasza łechtaczka ma ich dwukrotnie więcej i sięga około 8 tysięcy nerwów.

6. Podstawowym celem istnienia łechtaczki jest przynosić kobiecie rozkosz. A nie jak większość z nas myśli – reprodukcja?!

lechtaczka

7. Są 3 rodzaje kobiecych orgazmów:

  • orgazm pochwowy
  • orgazm szyjki macicy
  • punkt G

Bardzo mała garstka kobiet potrafi osiągnąć orgazm nie stymulując manualnie łechtaczki.

8. Łechtaczka każdej z nas ma inne potrzeby i o innym nasileniu, każda kobieta potrzebuje pewnej ilości czasu a poznać co jej się podoba w seksie. Niektóre z nas lubią być pieszczone delikatnie, inne lubią być dotykane energicznie… poznałaś już jakie pieszczoty podobają się Tobie?

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
MIŁOŚĆ PLATONICZNA - kompendium wiedzy o uczuciach

9. W różnych krajach, różni ludzie wymyślają różne ksywki dla naszych łechtaczek, to dlatego, że każda łechtaczka wygląda inaczej i jest unikalna niczym linie papilarne! Słyszałyście o takich ksywkach:

  • wiśniowy przycisk
  • pęczek róż
  • człowiek w kajaku
  • łysy mężczyzna w łódce

10. Wielokrotne orgazmy u kobiet to żadna nowość! Orgazm łechtaczkowy potrafi podczas orgazmu wywołać od 4 do 15 skurczów trwających od 10 do 30 sekund. Jest zła wiadomość dla mężczyzn i mogą nieco pozazdrościć. Najzwyklejszy orgazm łechtaczkowy trwa dłużej niż jakikolwiek najdłuższy orgazm męski w historii. Peszek ;)

PODZIEL SIĘ
(2głosów, średnia: 3,50 z 5)
Loading...
Redakcja Kobieco.pl
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Miłość, Seks, Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse. Na każdym materiałem opublikowanym na KOBIECO.PL pracuje kilka osób aby treść czytała się jak najwygodniej i przede wszystkim żeby była przydatna i prawdziwa. Zapraszamy do polubienia naszego fanpage aby być na bieżąco najnowszymi publikowanymi treściami na naszym portalu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.