PODZIEL SIĘ

Szukasz niestandardowych pomysłów na niezapomnianą randkę? Jesteś już zmęczona typowymi pomysłami: kolacja i kino? Oto przydatne randkowe propozycje! Mimo, że wszystkie uwielbiamy chodzić na romantyczne kolacje, są momenty, gdy kolacja przy świecach staje się zbyt przyziemna i całość traci swój urok. Zdarza się, że takie spotkanie sprowadza się tylko do sztywnej rozmowy podczas jedzenia i niestety, możesz wyjść z takiej kolacji znudzona.

7 powodów dla których bycie singielką jest super.

Chociaż pierwsze randki to zazwyczaj kolacje i wyjścia na drinka, czasami lepiej jest wybrać coś bardziej interesującego. Sprawdza się to szczególnie wtedy, gdy spotykasz się z kimś już jakiś czas i masz ochotę zrobić to szalonego i ekscytującego, zamiast spędzić przy stole kolejne dwie godziny na rozmowie z osobą, którą już znasz całkiem dobrze.

Jeśli czujesz się znudzona lub masz wrażenie, że utkwiłaś w randkowej rutynie, możesz razem ze swoim facetem wypróbować nasze pomysły. To z pewnością nie będzie kolejna kolacja!

Seks w miejscu publicznym? Zobacz na co powinnaś uważać!

1. Piknik latem

Coraz rzadziej spotyka się ludzi spędzających czas na pikniku. A szkoda. Pikniki mogą być zabawne i romantyczne, a ty masz możliwość zapakować wasze ulubione smakołyki do uroczego koszyka. Weźcie dzień wolnego i wybierzcie się razem na piknik. Spędzicie czas na świeżym powietrzu, odpoczniecie i zrelaksujecie się.

8 KOMENTARZE

  1. Kiedyś wzięłam mojego faceta na kurs robienia scrapbookingu. Cały się ubrudził z kleju, ale nawet mu tak trochę wyszło pudełko na chusteczki. Śmiechu co nie miara, ale drugi raz już nie poszedł:)

  2. Mój facet jest niezwykły! Kiedy zaczęliśmy się spotykać zawsze dostawałam kwiaty, a potem byłam porywana na randkę. Były romantyczne kolacje, kino. Na 7 randce (pamiętam to do dziś) zabrał mnie do Freeflycenter, gdzie latałam w tunelu aerodynamicznym. Niezwykła randka i przeżycie.

  3. To nie jest prawda. Myślę, że powstała plotka na ten temat. W tunelu nie jesteśmy sami, jest z nami osoba wykwalifikowana, która nas asekuruje w razie potrzeby. Przed lotem jest szkolenie. Personel freeflycenter jest bardzo miły, jeśli mamy jakieś pytania, wątpliwości chętnie odpowiadają.

    • A więc nie jest zbyt przemyślany pomysł na randkę ponieważ zamiast spędzać czas razem, latamy w asekuracji obcej osoby, poza tym w tunelu może zapewne przebywać klient+instruktor. Co ma w tym czasie robić nasza druga połowa? :)

  4. W freeflycenter isnieje także możliwość latania w tunelu dwóch osób, trzymających się za ręce. W końcu to nasza wspólna randka. Moim zdaniem taki lot może zbliżać ludzi w końcu robimy coś nowego, przy wsparciu drugiej połowy. Lot w takim tunelu jest o wiele lepsze niż kino czy kolacja przy świecach. To pokazuje, że kobieta czuje się bezpieczna w rękach faceta i bezgranicznie mu ufa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ