PODZIEL SIĘ

Płaski brzuch z wyraźną pionową linią po środku zwany Ab crack staję się coraz bardziej lansowany przez gwiazdy i modelki. Taki efekt mięśni brzucha jest dość ciężko osiągnąć… potrzebny jest odpowiedni plan treningowy mięśni brzucha + odpowiednia dieta i oczywiście duża wytrwałość w dążeniu do celu. Jeszcze niedawno na FB i Instagramie królował „sześciopak” ale widać gołym okiem, że fit trend zmienia kurs na Ab crack! Zapewne nielicznym uda się uzyskać efekt Ab crack na mięśniach brzucha. Jeszcze niedawno panował inny fit trend na tzw. thigh gap czyli piękna przerwa między nogami.

Zdjęcia Ab crack

Gdy spotkacie w internecie zdjęcia na których widać Ab crack może być to również efekt ułożenia mięśni brzucha i odpowiedniej pozy do zdjęcia z dodatkiem delikatnego retuszu. Zatem nie wszystko złoto co się świeci!

ab-crack

Specjaliście świata fitness przeciwni są nowemu trendowi i ostrzegają wszystkich dążących do takiej sylwetki aby nie przesadzali z ćwiczeniami na brzuch i dietą gdy efektu pionowej linii na brzuchu wciąż nie widać, nie każdemu bowiem będzie dane uwidocznić tę linię, wszystko zależy od fizjonomii mięśni brzucha i genetyki… Czy ktoś z Was czytających ten artykuł próbuje dojść do takiej sylwetki i takich mięśni brzucha? czy wolicie klasyczny wygląd mięśni i „sześciopak„?

(6głosów, średnia: 4,83 z 5)
Loading...
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Miłość, Seks, Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse. Na każdym materiałem opublikowanym na KOBIECO.PL pracuje kilka osób aby treść czytała się jak najwygodniej i przede wszystkim żeby była przydatna i prawdziwa. Zapraszamy do polubienia naszego fanpage aby być na bieżąco najnowszymi publikowanymi treściami na naszym portalu.


BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Komentarz

Imię *

Email *

Strona internetowa

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.