Aż 67% Polek preferuje gładką skórę miejsc intymnych. Czy brazylijska depilacja jest rzeczywiście tak dobra dla zdrowia Twojego ciała? Doktorzy ostrzegają, że wybierając brazylijską depilację zwiększamy ryzyko wystąpienia infekcji w miejscu intymnym. Pomijając już kwestię czy brazylijska depilacja jest zdrowa czy nie, w której głosy są równo podzielone przyjrzyjmy się samemu zabiegowi depilacji miejsca intymnego.

Bolesny zabieg usuwania owłosienia w miejscach intymnych

brazylijska-depilacja
Czy brazylijska depilacja jest bezpieczna?

Jest to niesamowicie wrażliwa strefa, możesz się o tym przekonać przy depilacji woskiem :) Eksperci twierdzą, że podczas odrywania plastra wosku z którym wyrywane są włoski, dochodzi do zrywania wierzchniej warstwy naskórka który jest jednym z elementów ochronnych kobiecych narządów rozrodczych.

Na pewno nie chcemy robić sobie żadnej krzywdy ale co zrobić jeśli woskowanie jest jedną z najskuteczniejszych metod depilacji sfery intymnej? To proste, powierz swoją kobiecość specjalistom którzy odpowiednio się nią zajmą.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Jak radzić sobie z dolegliwościami ze strony układu pokarmowego?

Intymna podatność na infekcje

Zaraz po depilacji Twojej kobiecości dochodzi do zwiększenia ryzyka na infekcję. Do infekcji może dojść dosłownie wszędzie, nawet biorąc kąpiel w wannie (prysznic bezpieczniejszy) narażasz się na infekcję, infekcję na którą jesteś teraz po depilacji dwukrotnie podatniejsza, do Ciebie oczywiście należy decyzja czy się depilować

Brazylijska depilacja uzależnia?!

To możliwe, zaraz po depilacji czujemy się czyściejsze i ładniejsze! Słyszałam nawet opinie, że niektóre kobiety czują się szczuplejsze w minutę po depilacji! Okej, każdy ma swoje zboczenia :)

Najczęściej, My kobiety poddajemy się brazylijskiej depilacji na życzenie partnera życiowego lub po prostu same się jej poddajemy licząc na przypodobanie się naszej drugiej połowie. Na pewno depilacja brazylijska jest również dla nas samych poprawą samopoczucia i zwiększeniem pewności siebie.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Ekstrakt z wanilii - do tortu i na zdrowie!

Brazyliana, nieco więcej o niej…

Włoski po brazylianie odrastają po upływie 3-4 tygodni od depilacji. To cieszy, że mamy aż tyle czasu na cieszenie się nieobecnością włosków za którymi nikt nie będzie tęsknił, prawda!? Raz w miesiącu taki zabieg depilacji i wiele tygodni spokoju, to brzmi całkiem zachęcająco! z drugiej strony jednak to zwiększone ryzyko sfer intymnych nieco odstrasza…

A może macie jakieś doświadczenia, wskazujące że nie ma czego się obawiać i BRAZYLIANA powinna zagościć w naszym życiu na dłużej?

1 KOMENTARZ

  1. coś w tym jednak musi być bo moja kosmetyczka takiej depilacji nie poleca tłumacząc to infekcjami mimo iż mogłaby na niej więcej zarobić, mimo wszystko i tak stosuję często probiotyki ginekologiczne provag uzupełniające florę bakteryjną w okolicach intymnych w bakterie kwasu mlekowego przez to skutecznie chronię się przed infekcjami

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.