Co najlepiej kupić na dzień mężczyzny? Postawić na coś praktycznego czy może wybrać jakiś gustowny gadżet? A może lepiej podarować bon na jazdę po torze wyścigowym czy lot paralotnią?

Dla mężczyzny z pasją

Idealny prezent dla faceta to często taki, który związany z jego zainteresowaniami. Jeśli facet lubi spędzać czas na łonie natury, możemy mu kupić lornetkę lub praktyczny, szwajcarski scyzoryk. Gdy lubi być modny, możemy wybrać eleganckie spinki lub krawat.

gift-548285_640

Są też tacy mężczyźni, którzy w wolnym czasie wolą czytać książki. Zatem w tym przypadku idealnym prezentem będzie jakaś nowość wydawnicza, a jeśli budżet nam na to pozwoli, możemy pokusić się o zakup na przykład czytnika e-booków.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Za co kobiety kochają mężczyzn?

Podaruj przeżycie

Czasem jednak lepszym prezentem niż jakiś przedmiot będzie… przeżycie. Możemy więc kupić na przykład bon na jazdę autem wyścigowym po profesjonalnym torze. Jeśli mężczyzna jednak woli militaria od szybkich samochodów, możemy mu sprezentować jazdę prawdziwym czołgiem po poligonie.

Dla fanów sportów ekstremalnych też oferta jest dziś bardzo szeroka. Możemy zatem wybrać na przykład skok ze spadochronem lub lot paralotnią. Wszystko oczywiście zależy od tego, co preferuje facet. Niektórzy na przykład bardzo lubią eksperymentować w kuchni.

Dlaczego więc nie kupić mu specjalistycznego kursu robienia sushi? Prezent takiego typu może się okazać strzałem w dziesiątkę, a mężczyzna będzie pamiętał o takim przeżyciu przez długie lata!

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
9 sztuczek jak poderwać chłopaka! [PORADNIK tylko dla kobiet!]

Bezpieczny prezent

Czasem jednak wybierając prezent dla faceta, chcemy wybrać przede wszystkim coś bezpiecznego, co sprawdzi się w każdej sytuacji. Jeśli nie chcemy eksperymentować z prezentem to też mamy bardzo szerokie pole do popisu. Gustowne etui na telefon, skórzany portfel czy modny pasek – to prezenty, które zawsze się sprawdzą.

Jeżeli znamy trochę jego gust, możemy mu sprawić na przykład perfumy. A gdy chcemy pójść trochę bardziej z duchem czasu, bezpiecznym pomysłem będzie np. power bank, dzięki któremu mężczyźnie nigdy nie zabraknie energii w telefonie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.