To, jak poderwać chłopaka nie jest takim prostym pytaniem… Kiedyś to tylko mężczyźni wykonywali te pierwsze kroki… Ale czasy się zmieniają. Dziś już nie tylko mężczyźni podrywają, ale coraz częściej i kobiety wykonują ten pierwszy krok. Jak uwieść faceta? Uniwersalnej recepty nie ma, gdyż każdy przypadek jest inny, ale warto znać kilka podstawowych zasad i trików.

Jak poderwać chłopaka?

Przede wszystkim, kluczem do sukcesu jest zachowanie spokoju. Ta zasada sprawdza się zawsze, nie tylko podczas flirtu. Dziewczynom nie wypada w tym przypadku zachować się zbyt emocjonalnie.

Jest to szczególnie istotne podczas początkowej fazy znajomości, pierwszych randek i spotkań. Zbyt entuzjastyczne zachowanie może zostać odebrane bowiem jako zbytnie narzucanie się, a to dla mężczyzn jest zazwyczaj odstraszające.

Poza tym takie kobiety postrzegane są często jako mniej atrakcyjne. Warto także pamiętać, że faceci lubią czuć się zdobywcami, a takiej sytuacji od razu czują, ze jest inaczej. Podsumowanie: Jak oczarować mężczyznę? pozwól mu czuć się jak zdobywca!

Aby poderwać chłopaka – zainteresuj się nim!

Mężczyźni lubią dużo mówić, zwłaszcza o sobie… Nie zawsze jest to oczywiście ciekawe, ale trzeba starać się okazać zrozumienie i wysłuchać do końca, tego co mają do powiedzenia. Dobrze działa również pochwała, ale niezbyt nachalna.

Mając na uwadze to wszystko, należy pamiętać, że finalnie to chłopak ma się starać. Nie wolno więc się narzucać i być zbyt natarczywym. Musi wierzyć, iż to on jest stroną inicjującą znajomość.

Jak uwieść faceta? Na początku trzeba przede wszystkim dowiedzieć się o nim nieco więcej. Dobre rozpoznanie to podstawa. Informacji można zasięgnąć, jeśli jest taka możliwość, u koleżanek czy kolegów zainteresowanego.

Wszystkie te dane być może okażą się przydatne podczas uwodzenia. Jednak obowiązkowo należy zachować przy tym dyskrecję.

podryw

Jeśli nie wiesz jak poderwać chłopaka to zadbaj o siebie!

Na samym początku znajomości zawsze trzeba pamiętać o zachowaniu odpowiednim do okazji. Faceci lubią, gdy partnerka spełnia pokładane w nich oczekiwania.

Inaczej powinna zachować się podczas imprezy w klubie, a inaczej w czasie rodzinnej kolacji z rodzicami. Nikt nie lubi wstydzić się za swoją kobietę.

Podczas podrywania mężczyzn obowiązkowo należy również zadbać o swój nienaganny wygląd. Mężczyzna nie może pod żadnym pozorem poznać słabości i kompleksów swojej partnerki. Niech wierzy, że ma do czynienia z idealną kobietą.

Make-up i ubrania to nie wszystko, warto pamiętać też o swoim zachowaniu. Jednak przy tym nie można popaść w przesadę, udawanie kogoś kim się nie jest może przynieść bowiem odwrotny skutek.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Czy on jest gotowy na małżeństwo?

Podkreśl swoją kobiecość!

Jak zdobyć chłopaka? Chyba żaden facet nie lubi wulgarnych kobiet, które dużo przeklinają czy często się upijają.

Warto jednak zachować umiar, zbytnie podkreślanie kobiecości również może niekiedy zostać źle odebrane. Oczywiście istnieją mężczyźni, którzy lubią wyzywające kobiety, ale należą raczej do mniejszości.

A może już się zakochałaś i nie wiesz jak się skutecznie odkochać??

Warto pamiętać, że księcia można spotkać tylko w bajce, a życie nią nie jest. Warto więc dać szansę każdemu. Znalezienie egzemplarza spełniającego wszystkie kryteria może bowiem okazać się niemożliwe do zrealizowania.

Tymczasem chwila rozmowy nie kosztuje w zasadzie nic, a być może uświadomi, że ideały nie istnieją. Każdą znajomość dobrze jest jednak także dobrze przemyśleć, aby później się nie rozczarować.

Flirt i podryw

jak-uwiesc-faceta
Jak uwieść faceta?

Flirt i podryw to niejako gra niedomówień, nie wszystko więc jest zupełnie jasne dla obu stron. Niekiedy mężczyzna i kobieta oczekują czegoś innego od znajomości, a jednocześnie błędnie odbierają sygnały wysyłane przez przeciwną stronę.

Wielu facetów dąży przede wszystkim do skonsumowania związku już na samym początku, a kobiety szukają raczej relacji długoterminowych. Choć oczywiście generalizować nie można. Jednak już na samym początku dobrze jest ustalić oczekiwania wobec drugiej strony. Pozwoli to uniknąć rozczarowania.

Kluczem do sukcesu jest również dyskrecja. Kobiety jak wiadomo lubią plotkować i dzielić się informacjami, ale lepiej unikać tych osób, do których nie ma się pełnego zaufania.

Plotki roznoszą się niemal z prędkością światła i mogą wrócić szybko do samego zainteresowanego. Skończyć się to może nawet zerwaniem znajomości. Zresztą jak wiadomo po drodze wiadomość może ulec przeinaczeniu.

Stwórz poczucie bliskości

Jak uwieść faceta? Mężczyzn najłatwiej skusić spojrzeniem. To właśnie spojrzenie w oczy często bywa kluczowe. Kobiety, które patrzą w oczy postrzegane są jako bardziej szczere i otwarte. Często mówi się też, że oczy są zwierciadłem duszy.

Podczas spotkania kontakt wzrokowy jest więc niezwykle ważny, zwłaszcza gdy to druga strona coś opowiada. Wówczas ma poczucie, że jest uważnie słuchana, a nie ignorowana. Równie istotny jest uśmiech.

Jak poderwać chłopaka dotykiem?

Warto też już na samym początku spróbować nawiązać kontakt cielesny. Wystarczy lekkie muśnięcie dłoni czy przyjacielskie poklepanie po ramieniu. W ten sposób można stworzyć bliskość, dzięki której mężczyzna poczuje się o wiele swobodniej.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Kupujesz pierwszy wibrator? Sprawdź, jak wybrać najlepszy!

Powszechnie uważa się, że strefa komfortu to 50 centymetrów. Jeśli po przekroczeniu tej granicy facet nie protestuje, to znaczy, że mu to nie przeszkadza. Jednak w początkowym okresie znajomości nie jest wskazany np. stosunek seksualny lub francuskie całowanie.

Kobieta może bowiem zostać odebrana jako „łatwa”, a tym samym nieodpowiednia jako kandydatka na stałą partnerkę.

Podrywanie chłopaka a pewność siebie!

jak-poderwac-chlopaka
Jak poderwać chłopaka? bądź pewna siebie!

Wiele kobiet zastanawia się jak poderwać chłopaka. Tymczasem podstawą jest po prostu odwaga. Szare myszki rzadko odnoszą w tym zakresie sukces. Mężczyźni wbrew pozorom cenią odważne, zdecydowane i pewne siebie kobiety.

Warto się oczywiście wcześnie przygotować na negatywny scenariusz, zawsze można się bowiem spotkać z odmową. Pod żadnym pozorem nie można wówczas okazać smutku, być może jeszcze pożałuje swojej decyzji.

Afrodyzjaki i nie tylko

Zawsze warto dodatkowo wykorzystać afrodyzjaki, chociażby w postaci niewinnej czekolady. Na pierwszej randce deser jest więc idealnym pomysłem.

Co więcej? Najlepszą okazją do flirtu jest sprzeczka. Delikatne przekomarzanie się działa jak nic innego. Oczywiście trzeba uważać, aby wymiana zdań nie przerodziła się w dużą kłótnię.

Dobrze jest też już na samym początku szukać okazji do spotykania się sam na sam. Żaden mężczyzna nie jest w 100% sobą w towarzystwie swoich kolegów czy przyjaciół.

Przybiera bowiem pewną pozę, może wówczas wydawać się nawet zarozumiały czy arogancki. Z kolei w obecności koleżanek bywa czasem speszony. Zresztą w większym gronie osób trudniej o poznanie się i poświęcenie uwagi tylko sobie.

Warto natomiast zadbać o intymność i czas tylko dla siebie. To najlepsza szansa na to, że zaiskrzy i relacja przerodzi się w coś głębszego… Mam nadzieję, że podpowiedzieliśmy Ci kilka ciekawych porad jak uwieść mężczyznę!

Bycie w związku na siłę?!

Wciąż zastanawiasz się jak poderwać faceta? Wcześniej należy się jednak zastanowić – czy się tego chce? Bycie w związku nie powinno stanowić obowiązku. Często jest jednak tak, że presja otoczenia niejako to wymusza.

Samotna kobieta często postrzegana jest jako mniej atrakcyjna i nielubiana. Tymczasem singielki są często kobietami szczęśliwymi i bardzo spełnionymi. Czasem może lepiej nie spotykać się z nikim, niż spotykać się z byle kim.

Zawsze trzeba robić to na co się ma ochotę i słuchać siebie. Na pierwszy miejscu należy stawiać swoją osobę, a dopiero potem przejmować się innymi.

Mam nadzieję, że wiesz już jak poderwać faceta który właśnie wpadł Ci w oko! :)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.