Jak poderwać dziewczynę? jeśli takie pytanie często przechodzi Ci przez myśl to znak, że czujesz potrzebę nabycia pewnych umiejętności które sprawią, że stosunki z dziewczynami staną się łatwiejsze… Często facet nie wie jak zagadać do dziewczyny aby ta zwróciła na niego swoją cenną uwagę… Musisz sobie najpierw uzmysłowić, że podrywanie dziewczyny nie będzie łatwe jeśli jesteś nieśmiały… zapraszam do lektury!

Każdy mężczyzna jest w stanie nauczyć się jak poderwać dziewczynę!

Na pewno wielokrotnie myślałeś o tym jak zdobyć dziewczynę i zapewne wiesz, że nie zawsze jest to łatwe. Bynajmniej nie poddawaj się, gdyż nie jest to jednak czymś niemożliwym! Istnieje spore grono mężczyzn, które doskonale wie jak poderwać dziewczynę, choć niekoniecznie są w stanie to dobrze wyjaśnić. Po prostu mają ten sposób.

Z pewnością nie raz zastanawiałeś się jak to jest, że niektórzy faceci nie mają problemów w nawiązywaniu bliższych relacji z kobietami, choć to nie wygląd jest ich głównym atutem? Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak dobrze za to się zabrać przeczytaj ten artykuł – znajdziesz tu kilka cennych wskazówek, które pomogą w nawiązaniu i podtrzymaniu relacji z płcią piękną.

Jak zagadać do dziewczyny?

jak-zagadac-do-dziewczyny
Jak zagadać do dziewczyny?

Jeżeli zastanawiasz się jak poderwać dziewczynę, ale nie do końca wiesz jak się za to zabrać – pamiętaj, aby mieć oczy szeroko otwarte. Nie jesteś w stanie do końca przewidzieć kiedy nadarzy się okazja. Być może będzie to metro, supermarket, restauracja, czy dyskoteka. Najłatwiej poznać dziewczynę w klubie, kawiarni lub w trakcie domówki u znajomego, ponieważ osoby tam przybywające są bardziej nastawione i otwarte na nowe znajomości.

Są to miejsca, do których przychodzą w ramach rozrywki, a nie z obowiązku i przymusu. Podrywanie dziewczyny w momencie, gdy załatwia codzienne obowiązki może nie być dobrym rozwiązaniem. Dla wielu kobiet próba podrywu w takich sytuacjach bywa nawet irytująca, a efekt może być odmienny od zamierzonego. Jeżeli znalazłeś się już w odpowiednim miejscu warto zrobić rozeznanie.

Sprawdź, czy dziewczyna, która cię zainteresowała przyszła sama, z koleżankami, a być może jest już z nią jakiś mężczyzna. Warto też zwróci uwagę, czy przypadkiem na jej palcu nie pobłyskuje obrączka, aby oszczędzić sobie niepotrzebnych kłopotów.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Dzień mężczyzny - Jak zorganizować prezent dla partnera

Co pociąga kobiety?

jak-poderwac-dziewczyne
Nie wiesz jak poderwać dziewczynę?

Czy myślałeś o tym, co wzbudza zainteresowanie w kobietach? Istnieje cały szereg sposobów, które mogą pokazać kobietom twoją niezależność, zaradność, atrakcyjność i pewność siebie. Umiejętny dobór słów i działanie w sposób pewny czyni cię bardziej atrakcyjnym oraz silniejszym, a co za tym idzie wytwarza chęć bliższego poznania twojej osoby.

Ważna jest również umiejętność wzbudzania zaufania. Pokaż się od jak najlepszej strony, ale przy tym bądź sobą. Pamiętaj, aby nie udawać kogoś kim nie jesteś! Kobiety są spostrzegawcze i mogą szybko to wyłapać. Pociągają je faceci z pasjami, własnymi zainteresowani, tacy którzy wolny czas potrafią wykorzystać w kreatywny sposób. Mężczyzna bez własnych zainteresowań w oczach kobiety wydaje się być nudny i mało interesujący. Poczucie humoru jest również kluczową kwestią. Ważne jednak, aby było na poziomie. Głupie, niskich lotów żarty mogą skutecznie przyczynić się do tego, że nie dojdzie do kolejnego spotkania.

Podryw i język ciała!

jak-zdobyc-dziewczyne

Zastanawiasz się jak zagadać do dziewczyny? Pamiętaj najpierw o mowie ciała, gdyż często to ona gra pierwsze skrzypce w budowaniu relacji. Jest to nie tylko kontakt wzrokowy, który jakby nie było jest bardzo istotnym elementem w nawiązywaniu znajomości z drugą osobą. Uśmiechaj się, gdy tylko nadarzy się okazja i daj szansę na odwzajemnienie uśmiechu. Pamiętaj tylko o tym, aby nie przesadzić i nie robić tego zbyt często, bo to może onieśmielić kobietę.Wiesz czym tak naprawdę jest zauroczenie?

Przyjmij postawę otwartą, to znaczy nie krzyżuj rąk ani nóg, nie garb się, bądź wyprostowany – dzięki temu zrobisz wrażenie osoby pewnej siebie, otwartej i spokojnej. Pamiętaj również, aby być skierowanym w jej stronę. Jeżeli kobieta daje ci wyraźne znaki, że nie jest zainteresowana – uszanuj to, nie próbuj na siłę dowieść sobie, że jest inaczej. Nie traktuj tego jako własnej porażki, a raczej jako nowe doświadczenie, czy próbę.

Komplementuj i słuchaj

Pamiętaj, aby nie mówić tylko o sobie. Możesz wtedy wyjść na egoistę, kogoś skupionego wyłącznie na własnej osobie. Pokaż jej, że jesteś nią zainteresowany. Kobiety lubią komplementy, ale tylko takie, które nie są przesadzone. Zwróć uwagę na jej włosy, jeżeli są gęste i długie – powiedz jej o tym. Podoba ci się sposób w jaki się śmieje, jej kolor oczu, albo sukienka, którą ma na sobie – zwróć na to uwagę. Pamiętaj tylko, aby nie przesadzić, nie wprawić jej w zakłopotanie i aby dobrze dobierać słowa. Kobiety lubią być słuchane. Pozwól jej opowiedzieć coś o sobie. Pokaż, że jesteś nią zainteresowany. Jeżeli okaże się, że macie wspólne zainteresowania pociągnij rozmowę. W tej sytuacji podrywanie dziewczyny może okazać się prostsze niż myślisz.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Romantyczna kolacja we dwoje? 5 gorących przepisów!

Pierwsza randka

Jeżeli zainteresujesz ją wystarczająco, zapewne zgodzi się na to, aby umówić się z tobą na randkę. Pierwsza randka może okazać się stresująca zarówno dla ciebie, jak i dla dziewczyny. Przygotuj się na to spotkanie,  nawet przygotuj sobie tematy do rozmowy, utrzymując rozmowę na fajnym poziomie, dzięki czemu zyskasz w jej oczach. Wyjdź z inicjatywą, zaproponuj kilka możliwości wspólnego spędzenia czasu. Może będzie to restauracja, spacer po plaży popołudniową porą, czy kawiarnia, gdzie będziecie mogli porozmawiać i lepiej się poznać.

Pamiętaj, aby na pierwszą randkę nie zapraszać jej do siebie, gdyż może to zostać źle odebrane. Ważne jest również, aby nie czekała na ciebie. Koniecznie bądź punktualny, a nawet odrobinę przed czasem. To ty powinieneś na nią zaczekać, a nie ona na ciebie. Kobiety nie lubią spóźnialskich chłopaków! Miej na uwadze również to, że jeśli zaprosiłeś ją do klubu, czy kawiarni powinieneś uregulować rachunek – to leży w dobrym zachowaniu.

Najlepiej jak zrobisz to w dyskretny sposób, na przykład w drodze do toalety. Po randce powiedz, że odwieziesz ją do domu, ale nie wpraszaj się do niej jeśli sama ci tego nie zaproponuje. Jeżeli uznasz, że oboje dobrze bawiliście się w swoim towarzystwie warto następnego dnia podziękować za spotkanie i zapytać, czy ma ochotę na kolejne. Pamiętaj, żeby być taktownym i nie narzucać się.

Teraz już wiesz jak poderwać dziewczynę oraz jak ją zdobyć, a więc nie stój w miejscu i zacznij działać. Pamiętaj, aby nie bać się próbować. Być może to właśnie z tą kobietą stworzysz długotrwały i udany związek?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.