PODZIEL SIĘ

Czasami zastanawiamy się czy na skłonność do zdrady ma wpływ położenie geograficzne. Dzisiaj postanowiliśmy przyjrzeć się z bliska życiu Brytyjczyków i sprawdzić jak wyglądają ich zwyczaje seksualne. Patrząc na wyniki dotychczas przeprowadzonych sondaży można łatwo stwierdzić, że mieszkańcy UK często zdradzają swoich partnerów. Powodów takich działań jest wiele, tak samo jak i statusu osób, z którymi decydują się na mały skok w bok.

Moja partnerka mi już nie wystarcza

Mężczyźni otwarcie przyznają, że ich dziewczyny lub żony nie są w stanie w 100% zaspokoić ich potrzeb seksualnych, przez co decydują się poszukać szczęścia gdzie indziej. Pocieszycielkę najłatwiej jest znaleźć w pracy lub w swoim bliskim otoczeniu. Koleżanka z biura jest najodpowiedniejszą osobą, z którą można wdać się w niezobowiązujący romans.

StockSnap_TCP4MEVGRF

Ale nie tylko brytyjscy mężczyźni mają swoje za uszami. Mieszkanki UK choć zdradzają rzadziej to nie można powiedzieć, że całkowicie stronią od zdrady. Zapytasz pewnie z kim Brytyjki decydują się na romans. Odpowiedź na to pytanie zapewne wcale Cię nie zaskoczy. Bliski przyjaciel, kolega, a nawet były partner to osoby, z którymi chętnie idą do łóżka kobiety pozostające w stałych związkach.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Za co kobiety kochają mężczyzn?

Nie da się ukryć, że ostatnimi czasy mieszkańcy UK niezbyt dobrze radzą sobie w relacjach damsko-męskich. Gdy w związku pojawia się kryzys łatwiej jest im poszukać pocieszenia u buku obcej osoby, niż spróbować znaleźć nić porozumienia z dotychczasowym partnerem.
Brak partnerki, jeszcze większy problem

Warto również zauważyć, że spora część brytyjskiego społeczeństwa w przeprowadzonym jakiś czas temu sondażu była zmuszona zaznaczyć status „wolny”. Psychiczna samotność doskwiera nie tylko osobom posiadającym drugą połówkę. Presja ze strony rodziny i przyjaciół w kwestii znalezienia sobie stałego partnera zmusza Brytyjczyków do czynienia małych kłamstewek.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Najskrytsze fantazje seksualne kobiet

O czym mowa? Już spieszymy z przykładem. Uroczysty bankiet, dziesiątki znanych osobistości, każdy z osobą towarzyszącą u boku. To jeden z głównych powodów, przez który brytyjscy mężczyźni decydują się korzystać z takich usług agencji jak np. london escorts.

Ekskluzywna dziewczyna do towarzystwa co prawda załatwia sprawę, ale tylko na chwilę. Sprawdza się doskonale w przypadku jednorazowych eventów, ale sprawa komplikuje się w chwili, gdy trzeba okłamać bliskich. No bo przez jak długo można oszukiwać rodzinę czy przyjaciół, że mamy dziewczynę lub narzeczoną, a tak naprawdę nie spieszno nam do zmiany statusu?

(Brak głosów)
Loading...
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Miłość, Seks, Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse. Na każdym materiałem opublikowanym na KOBIECO.PL pracuje kilka osób aby treść czytała się jak najwygodniej i przede wszystkim żeby była przydatna i prawdziwa. Zapraszamy do polubienia naszego fanpage aby być na bieżąco najnowszymi publikowanymi treściami na naszym portalu.


BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Komentarz

Imię *

Email *

Strona internetowa

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.