Czasami zastanawiamy się czy na skłonność do zdrady ma wpływ położenie geograficzne. Dzisiaj postanowiliśmy przyjrzeć się z bliska życiu Brytyjczyków i sprawdzić jak wyglądają ich zwyczaje seksualne. Patrząc na wyniki dotychczas przeprowadzonych sondaży można łatwo stwierdzić, że mieszkańcy UK często zdradzają swoich partnerów. Powodów takich działań jest wiele, tak samo jak i statusu osób, z którymi decydują się na mały skok w bok.

Moja partnerka mi już nie wystarcza

Mężczyźni otwarcie przyznają, że ich dziewczyny lub żony nie są w stanie w 100% zaspokoić ich potrzeb seksualnych, przez co decydują się poszukać szczęścia gdzie indziej. Pocieszycielkę najłatwiej jest znaleźć w pracy lub w swoim bliskim otoczeniu. Koleżanka z biura jest najodpowiedniejszą osobą, z którą można wdać się w niezobowiązujący romans.

StockSnap_TCP4MEVGRF

Ale nie tylko brytyjscy mężczyźni mają swoje za uszami. Mieszkanki UK choć zdradzają rzadziej to nie można powiedzieć, że całkowicie stronią od zdrady. Zapytasz pewnie z kim Brytyjki decydują się na romans. Odpowiedź na to pytanie zapewne wcale Cię nie zaskoczy. Bliski przyjaciel, kolega, a nawet były partner to osoby, z którymi chętnie idą do łóżka kobiety pozostające w stałych związkach.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
15 pomysłów na walentynki 2015 - jak niedgoro i miło spędzić je z chłopakiem

Nie da się ukryć, że ostatnimi czasy mieszkańcy UK niezbyt dobrze radzą sobie w relacjach damsko-męskich. Gdy w związku pojawia się kryzys łatwiej jest im poszukać pocieszenia u buku obcej osoby, niż spróbować znaleźć nić porozumienia z dotychczasowym partnerem.
Brak partnerki, jeszcze większy problem

Warto również zauważyć, że spora część brytyjskiego społeczeństwa w przeprowadzonym jakiś czas temu sondażu była zmuszona zaznaczyć status „wolny”. Psychiczna samotność doskwiera nie tylko osobom posiadającym drugą połówkę. Presja ze strony rodziny i przyjaciół w kwestii znalezienia sobie stałego partnera zmusza Brytyjczyków do czynienia małych kłamstewek.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Niewykluczone, że kiedyś się pobierzemy. Co zniechęca nas do ślubu?

O czym mowa? Już spieszymy z przykładem. Uroczysty bankiet, dziesiątki znanych osobistości, każdy z osobą towarzyszącą u boku. To jeden z głównych powodów, przez który brytyjscy mężczyźni decydują się korzystać z takich usług agencji jak np. london escorts.

Ekskluzywna dziewczyna do towarzystwa co prawda załatwia sprawę, ale tylko na chwilę. Sprawdza się doskonale w przypadku jednorazowych eventów, ale sprawa komplikuje się w chwili, gdy trzeba okłamać bliskich. No bo przez jak długo można oszukiwać rodzinę czy przyjaciół, że mamy dziewczynę lub narzeczoną, a tak naprawdę nie spieszno nam do zmiany statusu?

PODZIEL SIĘ
(Brak głosów)
Loading...
Redakcja Kobieco.pl
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Miłość, Seks, Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse. Na każdym materiałem opublikowanym na KOBIECO.PL pracuje kilka osób aby treść czytała się jak najwygodniej i przede wszystkim żeby była przydatna i prawdziwa. Zapraszamy do polubienia naszego fanpage aby być na bieżąco najnowszymi publikowanymi treściami na naszym portalu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.