Kępki rzęs wyglądają dość naturalnie dlatego warto poświęcić chwilę na naukę ich nakładania. Kluczem do sukcesu aby oczy wyglądały naturalnie jest odpowiednie dobranie ilości kępek rzęs i ich długość. Zagęszczenie naturalnych rzęs ma ogromny wpływ na kształt Twoich oczu, umiejętnie operując kępkami rzęs możesz sprawić, że Twoje oko nabierze zupełnie nowego look-u.

Doklejanie kępek rzęs

kepki-rzes-nakladanie
Nakładanie kępek rzęs – efekt przed i po zabiegu

[1] Do chwytania sztucznych rzęs użyj pęsetę, gdy już chwyciłaś kępkę umocz je dolną krawędź w kleju, zaczekaj dosłownie 5-6 sekund i naciągnij drugą ręką powiekę aby umożliwić przyklejenie kępki rzęs do niej. Musisz zadbać o to aby kępka znajdowała się idealnie wśród Twoich naturalnych rzęsach. Gdy już masz pewność, że kępka rzęs jest na swoim miejscu dociśnij ją lekko palcem i zaczekaj około 30-40 sekund.

[2] Doklejanie kępek rzęs zacznij zawsze od zewnętrznej strony kącik oka. Bardzo często wystarczy jedna – dwie kępki aby uzyskać zadowalający efekt.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Czy Ty cierpisz na zaburzenia związane z wyglądem?

[3] Nakładaj kępki na przemian, raz lewa powieka, raz prawa, pozwoli to na uzyskanie lepszej symetrii między powiekami.

[4] Nie przesadź z ilością kępek, efekt oka ma być delikatny i subtelny dodający seksapilu, na pewno nie chodzi Ci o teatralny wygląd dlatego nie przesadzaj z ilością kępek!

[5] Testowanie kępek rzęs – gdy już zakończysz ich nakładanie i masz pewność, że podeschły wystarczająco, sprawdź czy dobrze są umocowane pociągając lekko za każdą z kępek. Nie chcesz śmiesznie wyglądać z na wpół oderwanymi kępkami…

PODZIEL SIĘ
(3głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...
Redakcja Kobieco.pl
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Miłość, Seks, Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse. Na każdym materiałem opublikowanym na KOBIECO.PL pracuje kilka osób aby treść czytała się jak najwygodniej i przede wszystkim żeby była przydatna i prawdziwa. Zapraszamy do polubienia naszego fanpage aby być na bieżąco najnowszymi publikowanymi treściami na naszym portalu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.