Manicure japoński na regenerację paznokci! Jeśli kochasz malowanie paznokci i co chwilę jesteś w sklepie po nowy lakier to wiedz, że nie ma w tym nic złego :-) wystarczy po prostu od czasu do czasu poświęcić paznokciom trochę czasu na regenerację, do regeneracji paznokci wręcz idealnie nada się japoński manicure. Usiądź wygodnie i ze skupieniem wczytaj się w artykuł aby wyciągnąć z niego jak najwięcej porad dotyczących paznokci. Zapraszam!

Na czym polega Manicure japoński?

Ten rodzaj manicure ma za zadanie wzmocnić płytkę paznokcia pokrywając ją specjalną powłoką o której za chwilę.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Suszenie paznokci żelowych światłem UVA może powodować raka!

Manicure japoński szczególnie polecany jest kobietom które mają kruche i łamliwe paznokcie. Japoński manicure sprawia, że Twoje paznokcie dostaną połysku różowej perły.

manicure-japonski
Manicure Japoński

Do płytki paznokcia wcierana jest specjalna pasta z glinki Morza Japońskiego która bogata jest w ogrom mikroelementów i minerałów. Pasta wcierana jest za pomocą polerki do paznokci która wykonana jest ze skóry jelonka.

Następnie do paznokcia wcierany jest puder który będzie pełnił rolę ochrony płytki paznokcia i wcześniej wcieranych składników aby się nie ulatniały.

Od razu zdrowsze paznokcie!

manicure-japonski

Końcowym efektem zabiegu manicure japońskiego są paznokcie o pięknym naturalnym połysku, taki efekt będzie utrzymywał się na Twoich paznokciach przez około 2-3 tygodnie. Przez ten okres nie maluj paznokci żadnym lakierem, pozwól im swobodnie oddychać.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
6 SZTUCZEK jak przestać obgryzać paznokcie [PORADNIK]

Manicure japoński zabroniony jest paznokciom które były sztucznie przedłużane ponieważ płytka tych paznokci jest zbyt cienka i wcieranie pasty może jedynie zaszkodzić paznokciom.

Gabinety manicure coraz częściej włączają do oferty japoński manicure gdyż jest nań dość duży popyt i co najważniejsze, japoński manicure rzeczywiście daje efekty! Koszt Manicure japońskiego to około 70-100 zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.