PODZIEL SIĘ

Manicure japoński na regenerację paznokci! Jeśli kochasz malowanie paznokci i co chwilę jesteś w sklepie po nowy lakier to wiedz, że nie ma w tym nic złego :-) wystarczy po prostu od czasu do czasu poświęcić paznokciom trochę czasu na regenerację, do regeneracji paznokci wręcz idealnie nada się japoński manicure. Usiądź wygodnie i ze skupieniem wczytaj się w artykuł aby wyciągnąć z niego jak najwięcej porad dotyczących paznokci. Zapraszam!

manicure-japonski
Manicure Japoński

Na czym polega Manicure japoński?

Ten rodzaj manicure ma za zadanie wzmocnić płytkę paznokcia pokrywając ją specjalną powłoką o której za chwilę. Manicure japoński szczególnie polecany jest kobietom które mają kruche i łamliwe paznokcie. Japoński manicure sprawia, że Twoje paznokcie dostaną połysku różowej perły.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Jak dopasować kształt paznokci do płytki?

Do płytki paznokcia wcierana jest specjalna pasta z glinki Morza Japońskiego która bogata jest w ogrom mikroelementów i minerałów. Pasta wcierana jest za pomocą polerki do paznokci która wykonana jest ze skóry jelonka. Następnie do paznokcia wcierany jest puder który będzie pełnił rolę ochrony płytki paznokcia i wcześniej wcieranych składników aby się nie ulatniały.

Od razu zdrowsze paznokcie!

manicure-japonski

Końcowym efektem zabiegu manicure japońskiego są paznokcie o pięknym naturalnym połysku, taki efekt będzie utrzymywał się na Twoich paznokciach przez około 2-3 tygodnie. Przez ten okres nie maluj paznokci żadnym lakierem, pozwól im swobodnie oddychać.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Obgryzanie paznokci

Manicure japoński zabroniony jest paznokciom które były sztucznie przedłużane ponieważ płytka tych paznokci jest zbyt cienka i wcieranie pasty może jedynie zaszkodzić paznokciom.

Gabinety manicure coraz częściej włączają do oferty japoński manicure gdyż jest nań dość duży popyt i co najważniejsze, japoński manicure rzeczywiście daje efekty! Koszt Manicure japońskiego to około 70-100 zł.

(6głosów, średnia: 4,67 z 5)
Loading...
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Miłość, Seks, Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse. Na każdym materiałem opublikowanym na KOBIECO.PL pracuje kilka osób aby treść czytała się jak najwygodniej i przede wszystkim żeby była przydatna i prawdziwa. Zapraszamy do polubienia naszego fanpage aby być na bieżąco najnowszymi publikowanymi treściami na naszym portalu.


BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Komentarz

Imię *

Email *

Strona internetowa

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.