Witam was!

Nazywam się Liza Taste. Jak wynika z nazwiska, to dla mnie wszystko jest smaczne, tak naprawdę cały świat :)

Jednak najbardziej mi smakuje świat mody oraz kuchni. W pewnym momencie swojego życia nie wiedziałam co mam wybrać i stwierdziłam połączyć te dwa świata. Tak powstał mój autorski lifestyle „Fashion&Food”.

Często w biegu, w natłoku obowiązków albo po prostu z braku pomysłu zdajemy sobie pytanie – ” Co mam dziś na siebie włożyć ? „, ” Jak mam się ubrać na kolację?”. Mam dla was bardzo prostą odpowiedz! Ubierzcie na siebie kolory prosto z talerza a na kolację stwórzcie stylizację inspirując się wnętrzem restauracji. Wystarczy zatrzymać się na minutę i włączyć swoją wyobraźnię.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Andrzejki – idealny czas na babski wieczór!

Chciałabym również zarazić was, abyście z każdego posiłku a także z gotowania mieli ogromna radość:)

Jeżeli chodzi o świat mody, to podzielę się z wami inspiracjami z całego świata oraz będę was motywować abyście nie bali się eksperymentować w drodze do odnalezienia swojego własnego stylu.

Liza Taste

Swoją przygodę z modą rozpoczęłam w wieku 15 lat. Pracowałam jako modelka, stylistka, producent pokazów mody oraz sesji zdjęciowych. Natomiast miłość do kuchni odnalazłam podczas dwuletniego pobytu we Włoszech.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Dobierz kolor ścian do wnętrza. Jaką farbę wybrać?

Jestem również matka, żoną, siostra, przyjaciółką, wieczną marzycielką oraz niezawodną optymistką.

Jeszcze tylko uprzedzę, że nie jestem z Polski. Pochodzę z Estonii. Czasem zdarza mi się popełnić błędy, za co najmocniej przepraszam.

Zapraszam do mojego świata Fashion&Food!

Bawcie się smakami i modą!

Pozdrawiam serdecznie.

Liza Taste.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.