Jest wiele sposobów aby podkreślić kobiecość… jednym z nich jest delikatny i zmysłowy tatuaż na nadgarstku. Tutaj pojawiają się tradycyjne tatuaże jednobarwne oraz tatuaże kolorowe. Jeśli wciąż wahasz się przed zrobieniem sobie tatuażu na nadgarstku to popatrz na poniższą galerie i sprawdź jak fajnie, nowocześnie i bardzo kobiety wyglądają tatuaże nadgarstkowe!

tatuaz-na-nadgarstku tatuaz-na-nadgarstku tatuaz-na-nadgarstku tatuaz-na-nadgarstku tatuaz-na-nadgarstku tatuaz-na-nadgarstku tatuaz-na-nadgarstku

To co, kiedy wybierasz się na zrobienie tatuażu na nadgarstku? a może wybierzesz inne miejsce?

(3głosów, średnia: 4,00 z 5)
Loading...
PODZIEL SIĘ
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Miłość, Seks, Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse. Na każdym materiałem opublikowanym na KOBIECO.PL pracuje kilka osób aby treść czytała się jak najwygodniej i przede wszystkim żeby była przydatna i prawdziwa. Zapraszamy do polubienia naszego fanpage aby być na bieżąco najnowszymi publikowanymi treściami na naszym portalu.


BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Komentarz

Imię *

Email *

Strona internetowa

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.