Istnieje przeświadczenie, że Święto Zakochanych wzbudza w naszym kraju kontrowersje. Jednak badania pokazują, że aż 74% Polaków odnosi się pozytywnie do pomysłu obdarowania bliskiej osoby, a zdecydowani przeciwnicy Walentynek stanowią zaledwie 8% badanych [1]. Jedno jest pewne – każdy zasługuje na otrzymanie w tym dniu czegoś wyjątkowego. Naprzeciw poszukiwaczom oryginalnych i praktycznych prezentów wychodzą markety Media Markt i Saturn, z szerokim wyborem produktów doskonale dostosowanych do potrzeb nowoczesnego mężczyzny.

Zakupowe dylematy

Co kupić i czy dana rzecz spodoba się ukochanej osobie? To dylemat wielu z nas przed Walentynkami. Mężczyźni z pewnością docenią nowoczesny, praktyczny i użyteczny sprzęt.

Doskonałą propozycją takiego prezentu będzie urządzenie, które pomoże im w jeszcze lepszy sposób zadbać o siebie. Ogromy ich wybór znaleźć można między innymi w sklepach Media Markt i Saturn.

Zakupy w tych marketach to dokonała opcja dla wszystkich zabieganych, i tych, którzy odkładają zakup walentynkowych podarunków na ostatnią chwilę.

Dzięki dobrze rozwiniętej sieci sklepów i bardzo bogatej ofercie, kupno upominku nawet tuż przed Świętem Zakochanych nie będzie stanowiło żadnego problemu.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Kobiece tajemnice

Nowoczesne i użyteczne BaByliss For MEN– idealne upominki dla facetów

Co polecają fachowi doradcy Media Markt i Saturn na tę okazję? Sprzęt, który powinien znaleźć się w domu prawdziwego mężczyzny to z pewnością maszynka do strzyżenia BaByliss For MEN E791E.

Jej wielofunkcyjność oraz komfort obsługi sprawiają że stylizacja włosów i zarostu jest wyjątkowo prosta. Dzięki możliwości mycia ostrzy pod bieżącą wodą, łatwo utrzymać ją w higienicznej czystości, a wskaźnik ładowania wyklucza problem rozładowania maszynki w trakcie stylizacji.

 

E791E LR

Inną propozycją jest maszynka do strzyżenia BaByliss For MEN E951E z linii profesjonalnej PRO45.

Dzięki niej, każdy mężczyzna ma gwarancję dostosowania maszynki do swoich potrzeb, a 39 ustawień długości strzyżenia daje możliwość wprowadzenia różnorodności w wyglądzie zarostu, co pozwoli pozbyć się rutyny i monotonii w codziennym wyglądzie.

Maszynka ma najszersze ostrza XL 45mm na rynku.

E951E LR

Miłośników idealnego zarostu z pewnością ucieszy Trymer BaByliss For MEN E846E. Jego innowacyjna geometria sprawia, że przycinanie zarostu jest o 25% szybsze w stosunku do tradycyjnych ostrzy, a ruchoma głowica – dzięki idealnemu dostosowaniu do konturu twarzy – zapewnia komfort i precyzję stylizacji.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Jak przetrwać rodzinne spotkania? 6 wskazówek.

E846E 001 BD

To nie jedyne pomysły na walentynkowe prezenty, które znaleźć można w sklepach Media Markt i Saturn.

Doskonałym wyborem będą także urządzenia i akcesoria związane z rozszerzającym się trendem zdrowego trybu życia – na przykład elektronika sportowa (kamery akcji, pulsometry, zegarki GPS, czy słuchawki sportowe).

W przypadku mniejszego budżetu, możemy kupić płyty z muzyką, książki lub modne akcesoria.

Wszystkim niezdecydowanym z pomocą przyjdą fachowi doradcy Media Markt i Saturn. Objaśnią wszystkie parametry techniczne sprzętu i pomogą wybrać ten, który najlepiej będzie odpowiadał potrzebom naszej drugiej połowy.

Produkty można znaleźć również w sklepach internetowych www.mediamarkt.pl oraz www.saturn.pl .

[1] Sondaż CBOS / Badanie przeprowadzono w dniach 31 stycznia – 6 lutego 2013 r. na liczącej 1111 osób reprezentatywnej próbie losowej dorosłych mieszkańców Polski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.