Większość mężczyzn pewnie domyśla się większości powodów, dla którego płeć piękna szaleje za nimi. Jednak warto przeczytać ten artykuł, aby w jak najlepszym świetle pokazywać się w ich oczach. Za co kobiety kochają mężczyzn?

Za co kobiety kochają mężczyzn?

za-co-kobiety-kochaja-mezczyzn

1. Umiejętność tańca

Nie od dziś wiadomo, że kobiety uwielbiają tańczyć i zazwyczaj wszystkie mają taniec w małym paluszku. Niezwykle ważne jest aby mężczyzna pojął chociażby pierwszy poziom umiejętności tańca. Mężczyzna, który dobrze się rusza, według kobiet jest bardziej atrakcyjny i pożądany.

2. Gentleman

Postawa gentlemana może być odbierana jako staromodna, jednak kobiety wciąż uwielbiają gdy traktuje się je z szacunkiem i grzecznością. Mężczyźni otwierający kobietom drzwi, podający płaszcz czy odsuwający krzesło przy stole, znacznie zyskują na pozytywnej ocenie w oczach kobiet.

3. Zaradny mężczyzna

Nie ma lepszego faceta niż tak zwana „złota rączka”. Z jakim zachwytem kobiety obserwują mężczyzn, którzy potrafią naprawić wszystko bez zbędnych problemów. Mężczyźni majsterkujcie jak najwięcej!

4. Wygląd

Kobiety lubią schludnych mężczyzn i wcale nie oznacza to, że powinniście przebierać się kilka razy dziennie i przesadnie dbać o swój wygląd. Ważne jest abyście nosili się elegancko i czysto, aby elegancka dama nie wstydziła pokazać się w waszym towarzystwie.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Jak poderwać chłopaka?

5. Poczucie humoru

Kobiety cenią sobie mężczyzn z poczuciem humoru i nadzwyczaj nie lubią tych gburowatych, z wieczną powagą, nie umiejących śmiać się z innych i przede wszystkim z siebie. Warto nabrać dystansu do siebie i otaczającej nas rzeczywistości. Poczucie humoru jest cechą nieustannie poszukiwaną przez kobiety.

6. Dobre stosunki z matką drugiej połówki

Niezależne od tego czy wasza druga połówka jest już waszą żoną, czy jeszcze dziewczyną, ważne jest utrzymywanie prawidłowych stosunków z jej matką. Nie od dziś wiadomo, że matka jest najważniejszą osobą w życiu każdego człowieka, w szczególności u kobiet. Nie ma nic silniejszego niż więź matki z córką, dlatego nawet gdy nie przepadasz za swoją przyszłą lub obecną teściową, przynajmniej udawaj, że zgadzasz się ze wszystkim co mówi i staraj się być dla niej miły.

7. Kontakty ze swoja matką

Równie ważne jest też to jak traktujecie swoją matkę. Nie mylmy tutaj pojęć rozpieszczonego maminsynka z facetem szanującym ją. Mężczyzna dbający o dobro swej rodzicielki jest nadzwyczaj wartościowy i szanowany wśród kobiet.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Czego faceci nie potrafią znieść w kobietach? Zobacz zestawienie 20 rzeczy!

8. Bezpieczeństwo

Dla kobiet ważne jest aby mężczyzna, z którym się związała, zwyczajnie w świecie się nią opiekował. Niezależnie od tego czy jest chora, czuje się zagrożona czy nawet gdy wszystko wokół gra, ty powinieneś być opiekuńczy i dawać jej poczucie, że ochronisz ją przed całym światem.

9. Dbanie o siebie

Oprócz ubioru ważne jest także uprawianie sportu, zdrowe odżywianie i higiena. Oczywiście, nikt nie wymaga od Ciebie codziennych wizyt na siłowni i wprowadzenia rygorystycznej diety, jednak dobrze jest ograniczyć spożywanie tłustych potraw. Trochę ruchu od czasu do czasu, również nikomu nie zaszkodziło. W pewnym wieku trzeba uważać aby nie wyhodować powszechnie znanego „mięśnia piwnego” wylegując się przed telewizorem. Jeśli chcesz mieć piękna i zadbaną kobietę- zadbaj również o siebie.

10. Płacz u mężczyzn

Niektóre badania wykazały, że mężczyźni płaczący przy kobietach stają się według nich bardziej atrakcyjni. Oczywiście nie mowa tu o nadwrażliwych facetach, wzruszających się o byle błahostkę, jednak dobrze wiemy, że każdemu dobremu człowiekowi, w niektórych sytuacjach może zmięknąć serce.

PODZIEL SIĘ
(17głosów, średnia: 4,94 z 5)
Loading...
Redakcja Kobieco.pl
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Miłość, Seks, Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse. Na każdym materiałem opublikowanym na KOBIECO.PL pracuje kilka osób aby treść czytała się jak najwygodniej i przede wszystkim żeby była przydatna i prawdziwa. Zapraszamy do polubienia naszego fanpage aby być na bieżąco najnowszymi publikowanymi treściami na naszym portalu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.