Nazywam się Natalia Wieczorek, jestem zwykłą i niezwykłą osobą w jednym, jak każdy z nas.

Jednak nie każdy z nas jest świadom swojej wyjątkowości bądź nie znalazł się jeszcze na drodze aby to odkryć.

Czasem konieczne są tragedie i wstrząsające incydenty w naszym życiu a czasem napotkane osoby, które otwierają nam oczy i klapki jakie mamy bardzo mocno zacumowane w naszych umysłach.

Ja mam za sobą zarówno przeżyte tragedie życiowe jak i poznane wspaniałe osoby. To wszystko wpłynęło na to gdzie i kim jestem dzisiaj.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
8 nawyków kobiet, które potrafią inspirować.

Będąc w pełni świadomą, że wszystko co posiadamy (czy materialnie czy jako umiejętności,zdobyta wiedza) ma największą wartość w momencie jak się tym dzielimy z innymi, chciałabym się z Wami dzielić swoim doświadczeniem życiowym i wiedzą jaką posiadam.

Będę pisać o tym co jest moją pasją : o ZDROWYM ŻYWIENIU, ZDROWYM LIFESTYLE’U  i co za tym idzie zdrowej Duszy i Psychice. Jesteśmy jednością i wszystko jest ze sobą połączone.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Zwolnij i delektuj się swoim posiłkiem!

Nie jestem certyfikowanym dietetykiem ani specjalistą żywienia ale jestem osobą, która przetestowała, testuje i będzie testować na sobie przeróżne sposoby żywienia, suplementy (wyłącznie w 100% naturalne) i inne ciekawostki.

Będę pisać Wam co i dlaczego zaczęłam spożywać, jakie dany produkt ma właściwości i jak się po nim czuje.

PODZIEL SIĘ
(5głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...
Natalia Wieczorek
Będąc w pełni świadomą, że wszystko co posiadamy (czy materialnie czy jako umiejętności, zdobyta wiedza) ma największą wartość w momencie jak się tym dzielimy z innymi, chciałabym się z Wami dzielić swoim doświadczeniem życiowym i wiedzą jaką posiadam. Będę pisać o tym co jest moją pasją : o ZDROWYM ŻYWIENIU, ZDROWYM LIFESTYLE’U i co za tym idzie zdrowej Duszy i Psychice. Tel. komórkowy: 603-334-556, e-mail: nw34@gmail.com

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.