2. Zdecyduj jakim typem kobiety chcesz być

Ważne jest nie tylko sprecyzowanie swojego ideału mężczyzny, ale również określenie siebie samej. Jaką jest kobietą? Jaką byłabym partnerką? Nie uda ci się dobrze poznać i pokochać drugiej osoby, jeśli nie znasz i nie kochasz siebie samej. Nie zawsze jest to jednak łatwe.

Czasami samotność wpływa na nas w takim stopniu, że zapominamy jakie jesteśmy. Nie skupiaj się zbyt mocno na tym, że musisz kogoś znaleźć, aby tylko nie być sama. Nic na siłę. Najpierw bądź zadowolona sama z siebie, wtedy będziesz mogła być też szczęśliwa z kimś.

3. Bądź interesująca, znajdź hobby

Mężczyźni uwielbiają interesujące kobiety. Jeśli nic cię nie interesuje lub nie masz żadnego hobby, twój facet może szybko się tobą znudzić. Znajdź coś ciekawego, co przypadnie ci do gustu i wypełni twój wolny czas.

Dzięki temu, zawsze będziesz miała o czym z nim rozmawiać. Hobby to szeroki temat do rozmów.

Będziesz mogła dzielić się z nim swoją pasją i radością, jaką ci ona sprawia. Jest to doskonały sposób dla nieśmiałych pań, aby mogły poczuć się pewniejsze siebie i zbudować poczucie własnej wartości.

2 Udostępnień
1
2
3
4
5
6
7
8
9
(110głosów, średnia: 3,17 z 5)
Loading...
Interesuję się psychologią stosunków międzyludzkich. Nasze zachowania są cudownie skomplikowane a emocje mają w sobie coś szalonego, dlatego uwielbiam je zgłębiać. Z pasją dzielę się swoimi doświadczeniami. Dużo czasu spędzam w gronie przyjaciół i bliskich mi osób. Kocham wspólne gotowanie i wypady na zakupy. Kontakt: +48606987345, e-mail: alicja.p@o2.pl

4 KOMENTARZE

  1. Uważam, że dobrym sposobem jest zainwestowanie w kobiecy wygląd.
    Sukienka i wysokie obcasy zawsze będą działać na mężczyzn.

  2. A ja nie dałam szansy chłopakowi, który naprawdę był inny od wcześniejszych… nie wiem co wtedy mną kierowało. W końcu gdy on miał już inną zdałam sobie sprawę że naprawdę go kocham. Ale on już nie chciał ze mną rozmawiać. Pomógł mi rytualista ze strony urok-milosny.pl , czekałam przeszło 2 miesiące, aż w końcu on zdecydował się na związek, ale najważniejsze że się udało i jesteśmy razem. Póki co minęlo pół roku i ciągle jest jak w bajce.

  3. Mam taką małą nieśmiałą prośbę, doradźcie jak pisać z chłopakiem żeby sie zakochał :-))) znam pewnego chłopaka który bardzo mi się podoba, czasem skrobnie smsa do mnie i dlatego chciałbym użyć tej drogi komunikacji aby go “zdobyć” jak z nim pisać?

  4. Jeśli nie wiesz jak pisać z chłopakiem żeby go poderwać to zainteresuj się jego pasjami/pasją. Powiem Ci z doświadczenia, że wspólne hobby bardzo zbliża, szczególnie kiedy można to coś robić we dwójkę… sporty, gry, wycieczki, kibicowanie, muzyka itd…

Comments are closed.