7. Ciesz się życiem

Żaden mężczyzna nie chciałby spotykać się z kobietą, która jest w ciągłej depresji, narzeka na swoje życie i jest wciąż z czegoś niezadowolona.

Jeśli chcesz przyciągnąć mężczyznę, musisz pokazać, że cieszysz się życiem. Bądź szczęśliwa i zadowolona z siebie, a będzie ci łatwiej cieszyć się życiem z kimś u boku.

8. Utrzymuj porządek

Jeśli masz bałagan w domu czy w samochodzie, ciężko będzie ci zatrzymać kogoś na dłużej. Mężczyźni wolą kobiety schludne, uporządkowane, które dbają o czystość w swoim otoczeniu.

Upewnij się, że twoje mieszkanie jest zawsze posprzątane, pięknie pachnie, a wszystkie twoje drobiazgi mają swoje miejsce. Pamiętaj również o ułożonych ubraniach w szafie. Nigdy nie wiesz, kiedy mężczyzna zdecyduje, że chce zostać u ciebie na noc.

2 Udostępnień
1
2
3
4
5
6
7
8
9
(110głosów, średnia: 3,17 z 5)
Loading...
Interesuję się psychologią stosunków międzyludzkich. Nasze zachowania są cudownie skomplikowane a emocje mają w sobie coś szalonego, dlatego uwielbiam je zgłębiać. Z pasją dzielę się swoimi doświadczeniami. Dużo czasu spędzam w gronie przyjaciół i bliskich mi osób. Kocham wspólne gotowanie i wypady na zakupy. Kontakt: +48606987345, e-mail: alicja.p@o2.pl

4 KOMENTARZE

  1. Uważam, że dobrym sposobem jest zainwestowanie w kobiecy wygląd.
    Sukienka i wysokie obcasy zawsze będą działać na mężczyzn.

  2. A ja nie dałam szansy chłopakowi, który naprawdę był inny od wcześniejszych… nie wiem co wtedy mną kierowało. W końcu gdy on miał już inną zdałam sobie sprawę że naprawdę go kocham. Ale on już nie chciał ze mną rozmawiać. Pomógł mi rytualista ze strony urok-milosny.pl , czekałam przeszło 2 miesiące, aż w końcu on zdecydował się na związek, ale najważniejsze że się udało i jesteśmy razem. Póki co minęlo pół roku i ciągle jest jak w bajce.

  3. Mam taką małą nieśmiałą prośbę, doradźcie jak pisać z chłopakiem żeby sie zakochał :-))) znam pewnego chłopaka który bardzo mi się podoba, czasem skrobnie smsa do mnie i dlatego chciałbym użyć tej drogi komunikacji aby go “zdobyć” jak z nim pisać?

  4. Jeśli nie wiesz jak pisać z chłopakiem żeby go poderwać to zainteresuj się jego pasjami/pasją. Powiem Ci z doświadczenia, że wspólne hobby bardzo zbliża, szczególnie kiedy można to coś robić we dwójkę… sporty, gry, wycieczki, kibicowanie, muzyka itd…

Comments are closed.