9. Ćwicz i zdobądź kobiece kształty!

Nie chodzi o to, abyś nagle chudła. Kobiece kształty są bardzo seksowne. Powinnaś natomiast zadbać o swoją kondycję i zdrowe, wysportowane ciało.

Dzięki ćwiczeniom nabierzesz energii i chęci do życia. Ponadto na siłowni możesz spotkać wielu, interesujących mężczyzn. Same plusy!

10. Nie bądź trudną osobą

zakochana para na pomoście Faceci nie lubią kobiet, które narzekają i ciągle coś im się nie podoba. Nie bądź taką osobą trudną w pożyciu. Staraj się nie spóźniać na randki czy niezobowiązujące spotkania. Mężczyźnie naprawdę nie lubią czekać na kobietę w nieskończoność.

Jeśli on zarezerwował stolik w twojej ulubionej restauracji, doceń to i bądź na czas. Kiedy już usiądziecie do stolika, zamów tego największego hamburgera jeśli masz ochotę, po co udawać, że wcale nie jesteś głodna i zadowolisz się tylko sałatką.

Wolisz zjeść zdrowo? W porządku, ale jeśli robisz to tylko dlatego, aby on nie pomyślał, że za dużo jesz, to powinnaś zdecydowanie przestać. Bądź sobą, nikogo nie udawaj.

2 Udostępnień
1
2
3
4
5
6
7
8
9
(110głosów, średnia: 3,17 z 5)
Loading...
Interesuję się psychologią stosunków międzyludzkich. Nasze zachowania są cudownie skomplikowane a emocje mają w sobie coś szalonego, dlatego uwielbiam je zgłębiać. Z pasją dzielę się swoimi doświadczeniami. Dużo czasu spędzam w gronie przyjaciół i bliskich mi osób. Kocham wspólne gotowanie i wypady na zakupy. Kontakt: +48606987345, e-mail: alicja.p@o2.pl

4 KOMENTARZE

  1. Uważam, że dobrym sposobem jest zainwestowanie w kobiecy wygląd.
    Sukienka i wysokie obcasy zawsze będą działać na mężczyzn.

  2. A ja nie dałam szansy chłopakowi, który naprawdę był inny od wcześniejszych… nie wiem co wtedy mną kierowało. W końcu gdy on miał już inną zdałam sobie sprawę że naprawdę go kocham. Ale on już nie chciał ze mną rozmawiać. Pomógł mi rytualista ze strony urok-milosny.pl , czekałam przeszło 2 miesiące, aż w końcu on zdecydował się na związek, ale najważniejsze że się udało i jesteśmy razem. Póki co minęlo pół roku i ciągle jest jak w bajce.

  3. Mam taką małą nieśmiałą prośbę, doradźcie jak pisać z chłopakiem żeby sie zakochał :-))) znam pewnego chłopaka który bardzo mi się podoba, czasem skrobnie smsa do mnie i dlatego chciałbym użyć tej drogi komunikacji aby go “zdobyć” jak z nim pisać?

  4. Jeśli nie wiesz jak pisać z chłopakiem żeby go poderwać to zainteresuj się jego pasjami/pasją. Powiem Ci z doświadczenia, że wspólne hobby bardzo zbliża, szczególnie kiedy można to coś robić we dwójkę… sporty, gry, wycieczki, kibicowanie, muzyka itd…

Comments are closed.