11. Miej swoje własne zdanie

Masz odmienną opinię na temat aktualnych problemów w polityce? Nie zgadzasz się z jego opinią na temat ostatnio obejrzanego filmu? Nie bój się jasno wyrażać swojego zdania. Mężczyźni lubią kobiety, które otwarcie mówią to, co myślą i czują.

Nie próbuj na siłę zmieniać swojego zdania, aby pasowało do jego opinii. Nie musisz również zgadzać się z nim we wszystkich kwestiach. Nie na tym ma polegać wasza relacja.

12. Bądź pewna swoich umiejętności

Jesteś geniuszem matematycznym? A może komputerowym guru? Nie ważne jakie są twoje osiągnięcia i umiejętności, ciesz się nimi! Jeśli czujesz, że nie wyróżniasz się niczym szczególnym, nadal możesz go oczarować swoją pewnością siebie i tym, że znasz swoją wartość.

Pewność siebie to jedna z pierwszych rzeczy, na jakie facet zwraca uwagę, bo żaden z nich nie chce zmagać z niepewnością czy też poczuciem zagubienia u kobiety.

13. Doceń swojego mężczyznę

zakochana para na plażyKiedy już twój facet poznał wszystkie twoje zalety i niedoskonałości, a ty pokazałaś mu, że jesteś świadoma swojej wartości, skup swoją uwagę na nim.

Skoncentruj się na tym, co obecność tego mężczyzny wnosi do twojego życia i jak to wpływa na wasze relacje. Doceń jego sukcesy i starania, bądź uprzejma i troszcz się o niego. Niech poczuje się jak ten jedyny.

2 Udostępnień
1
2
3
4
5
6
7
8
9
(110głosów, średnia: 3,17 z 5)
Loading...
Interesuję się psychologią stosunków międzyludzkich. Nasze zachowania są cudownie skomplikowane a emocje mają w sobie coś szalonego, dlatego uwielbiam je zgłębiać. Z pasją dzielę się swoimi doświadczeniami. Dużo czasu spędzam w gronie przyjaciół i bliskich mi osób. Kocham wspólne gotowanie i wypady na zakupy. Kontakt: +48606987345, e-mail: alicja.p@o2.pl

4 KOMENTARZE

  1. Uważam, że dobrym sposobem jest zainwestowanie w kobiecy wygląd.
    Sukienka i wysokie obcasy zawsze będą działać na mężczyzn.

  2. A ja nie dałam szansy chłopakowi, który naprawdę był inny od wcześniejszych… nie wiem co wtedy mną kierowało. W końcu gdy on miał już inną zdałam sobie sprawę że naprawdę go kocham. Ale on już nie chciał ze mną rozmawiać. Pomógł mi rytualista ze strony urok-milosny.pl , czekałam przeszło 2 miesiące, aż w końcu on zdecydował się na związek, ale najważniejsze że się udało i jesteśmy razem. Póki co minęlo pół roku i ciągle jest jak w bajce.

  3. Mam taką małą nieśmiałą prośbę, doradźcie jak pisać z chłopakiem żeby sie zakochał :-))) znam pewnego chłopaka który bardzo mi się podoba, czasem skrobnie smsa do mnie i dlatego chciałbym użyć tej drogi komunikacji aby go “zdobyć” jak z nim pisać?

  4. Jeśli nie wiesz jak pisać z chłopakiem żeby go poderwać to zainteresuj się jego pasjami/pasją. Powiem Ci z doświadczenia, że wspólne hobby bardzo zbliża, szczególnie kiedy można to coś robić we dwójkę… sporty, gry, wycieczki, kibicowanie, muzyka itd…

Comments are closed.