14. Bądź szczera

Bądź szczera co do swoich intencji. Niezależnie od tego, jak widzisz wasz związek, szczera rozmowa to podstawa. Zanim łączące cię z nim uczucie pogłębi się, upewnij się, że macie takie same spostrzeżenia i czujecie do siebie to samo.

Unikniecie nieporozumień i rozczarować oraz upewnicie się, że towarzyszące wam uczucia są obustronne.

15. Rozpal jego umysł i serce

Wreszcie, jeśli chcesz zdobyć i zatrzymać mężczyznę marzeń na dłużej, musisz rozpalić w nim uczucia. Bądź niesamowitą, silną kobietą. Kimś kogo on z pewnością nie zapomni, ani nie wyrzuci ze swojej głowy. Bądź po prostu sobą.

Jeśli on zaprosi cię na randkę, a ty jesteś już umówiona z koleżankami, przedstaw mu jasno sytuację i zaproponuj inny dzień. Niczego nie udawaj i nie zmieniaj świata wokół pod jego kątem.

Niech wszystko kręci się wokół ciebie. To mężczyzna ma o ciebie zabiegać i się starać, nigdy odwrotnie. Nie wierzysz? Spróbuj!

Pamiętaj, aby on się w tobie zakochał, musisz być pewna siebie, odkryć samą siebie i swoje pragnienia, musisz wiedzieć czego chcesz i do tego dążyć.

Powyższe porady to tylko niektóre wskazówki, jakich możesz użyć. Zdaj się także na kobiecą intuicję i pozwól mu cię zdobywać.

 Przeczytaj również: Sprawdź, za którymi ubraniami ​​mężczyźni szaleją i oglądają się na ulicy!

2 Udostępnień
1
2
3
4
5
6
7
8
9
(110głosów, średnia: 3,17 z 5)
Loading...
Interesuję się psychologią stosunków międzyludzkich. Nasze zachowania są cudownie skomplikowane a emocje mają w sobie coś szalonego, dlatego uwielbiam je zgłębiać. Z pasją dzielę się swoimi doświadczeniami. Dużo czasu spędzam w gronie przyjaciół i bliskich mi osób. Kocham wspólne gotowanie i wypady na zakupy. Kontakt: +48606987345, e-mail: alicja.p@o2.pl

4 KOMENTARZE

  1. Uważam, że dobrym sposobem jest zainwestowanie w kobiecy wygląd.
    Sukienka i wysokie obcasy zawsze będą działać na mężczyzn.

  2. A ja nie dałam szansy chłopakowi, który naprawdę był inny od wcześniejszych… nie wiem co wtedy mną kierowało. W końcu gdy on miał już inną zdałam sobie sprawę że naprawdę go kocham. Ale on już nie chciał ze mną rozmawiać. Pomógł mi rytualista ze strony urok-milosny.pl , czekałam przeszło 2 miesiące, aż w końcu on zdecydował się na związek, ale najważniejsze że się udało i jesteśmy razem. Póki co minęlo pół roku i ciągle jest jak w bajce.

  3. Mam taką małą nieśmiałą prośbę, doradźcie jak pisać z chłopakiem żeby sie zakochał :-))) znam pewnego chłopaka który bardzo mi się podoba, czasem skrobnie smsa do mnie i dlatego chciałbym użyć tej drogi komunikacji aby go “zdobyć” jak z nim pisać?

  4. Jeśli nie wiesz jak pisać z chłopakiem żeby go poderwać to zainteresuj się jego pasjami/pasją. Powiem Ci z doświadczenia, że wspólne hobby bardzo zbliża, szczególnie kiedy można to coś robić we dwójkę… sporty, gry, wycieczki, kibicowanie, muzyka itd…

Comments are closed.