Optymizm to bardzo dobra ścieżka do zdrowia. Ale zarówno zdrowie, jak optymizm trzeba dobrze karmić. Dobra, zrównoważona dieta może zdziałać wiele dobrego: wzmocnić wewnętrzną energię, dostarczyć paliwa do dobrego funkcjonowania mózgu, zniwelować skutki stresu, poprawić nastrój i ogólne samopoczucie.

soki-cymes

W aktualnej piramidzie żywieniowej rekomenduje się, aby owoce i warzywa były podstawową kategorią w zdrowej diecie. Zaleca też, abyśmy spożywali proporcjonalnie 3/4 warzyw oraz 1/4 owoców, przy czym warzywa mają być spożywane także w postaci surowej.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Czy mogę stosować tampony przy krążku antykoncepcyjnym?

Jednodniowe soki marchwiowe i marchwiowo-selerowe Cymes z Pojezierza Wałeckiego są dostępne praktycznie w każdej sklepowej lodówce. Są wytwarzane wyłącznie z naturalnych składników, dzięki czemu zachowują nie tylko wartości odżywcze, ale autentyczny smak świeżej marchwi i selera.

Naturalne soki, dostarczane codziennie w szklanych butelkach do sklepowych lodówek, stanowią gwarancję świeżego smaku oraz prawdziwie odżywczych wartości, po które z łatwością można sięgnąć, wzbogacając swój lunch czy popołudniowy posiłek.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Cierpliwość i pasja, czyli haft koralikowy

Soki trafiają do sklepów bezpośrednio po tłoczeniu i nie zawierają konserwantów, a widniejący na nich symbol „Jakość Tradycja” daje dodatkową gwarancję tradycyjnego składu i sposobu wytwarzania.

Dzięki tym pozytywnym cechom świeże soki zachowują swój wyjątkowy, lokalny charakter.

unnamed

0 Udostępnień
(1głosów, średnia: 5,00 z 5)
Loading...
Redakcja Kobieco.pl
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.