Irygator to niezastąpione urządzenie do codziennej higieny jamy ustnej. W połączeniu z regularnym szczotkowaniem i odpowiednią pastą do zębów, daje doskonałe rezultaty. Jaki irygator wybrać?

Jaki powinien być dobry irygator?

Aby określić to, jaki irygator będzie dla nas najlepszy, trzeba uwzględnić kilka czynników, takich jak chociażby nasze potrzeby i preferencje oraz budżet jaki chcemy przeznaczyć na jego zakup. Irygatory do zębów mogą różnić się między sobą wieloma funkcjami, dlatego przed zakupem warto dobrze zapoznać się z możliwościami poszczególnych modeli.

Jaki irygator będzie najlepszy

Jeśli chodzi o funkcjonalność, ważne jest, żeby irygator posiadał szeroki zakres regulacji ciśnienia wody, kilka trybów pracy w przypadku irygatorów bezprzewodowych oraz wygodny uchwyt, za pomocą którego przeprowadzimy irygację.

Na co jeszcze zwrócić uwagę? Jak już wcześniej wspomniano, dobry irygator powinien posiadać szeroki zakres ciśnienia wody. Dzięki temu bez problemu dopasujemy siłę strumienia wody do wrażliwości i potrzeb naszej jamy ustnej.

Wyższe ciśnienie rekomendowane jest do czyszczenia wąskich przestrzeni międzyzębowych oraz do czyszczenia elementów wokół aparatu ortodontycznego. Z kolei niższe ciśnienie będzie odpowiednie do oczyszczania kieszonek dziąsłowych i masażu dziąseł.

Zdecydowanie dobrym wyborem są urządzenia od producentów, którzy specjalizują się w tworzeniu produktów do higieny jamy ustnej, ponieważ są one wtedy optymalnie dostosowane pod konkretne potrzeby.

Który irygator kupić?

Decydując się na zakup irygatora, warto przedtem przeczytać kilka recenzji urządzeń oraz porównać ze sobą interesujące nas modele, aby upewnić się, że wybieramy najlepszy irygator dla naszych potrzeb. Warte uwagi są na przykład irygatory do zębów marki SEYSSO, która specjalizuje się w tworzeniu produktów do higieny jamy ustnej.

W ofercie marki znaleźć można irygator stacjonarny i irygator bezprzewodowy. Model przenośny będzie odpowiedni dla osób, które często podróżują lub potrzebują urządzenia, które nie zajmuje dużo miejsca w łazience.

Irygator SEYSSO bezprzewodowy posiada 3 tryby pracy, w tym delikatny program do wrażliwych dziąseł oraz specjalny tryb z pulsacyjnym strumieniem wody, który zapewnia stymulujący masaż dziąseł.

Z kolei irygator stacjonarny SEYSSO to świetny wybór do użytku domowego dla całej rodziny. Duży zbiornik na wodę umożliwia wykonywanie całej irygacji bez konieczności dolewania wody.

Ciśnienie wody łatwo dopasujemy do naszych indywidualnych potrzeb, dzięki płynnej 10-stopniowej regulacji. Dwa tryby pracy, w tym specjalny tryb do masażu dziąseł oraz wbudowany timer to kolejne zalety tego urządzenia.

Irygatory SEYSSO wspomagają usuwanie płytki nazębnej z trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej, poprawiają ukrwienie dziąseł i zapewniają świeży oddech. Kilka specjalistycznych końcówek w zestawie zapewnia lepsze dopasowanie czyszczenia do konkretnych wymagań jamy ustnej. Urządzenia charakteryzują się też nowoczesnym designem, który doskonale prezentować się będzie w każdej łazience.

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.