Klinika OT.CO w Warszawie to miejsce, w którym do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, pozwalając mu poczuć się pięknie w swojej skórze. Naszą specjalnością jest jedna z najmłodszych i jednocześnie najszybciej rozwijających się dziedzin medycyny – medycyna estetyczna.

Jej podstawowym celem jest poprawa jakości życia Pacjenta oraz niewielkich defektów wyglądu.

Wykonujemy wiele zabiegów anti-aging, których zadaniem jest zapobieganie postępującym procesom starzenia skóry, poprawienie jej kondycji czy zachowanie dobrego zdrowia.

Zawsze podkreślamy, że proces starzenia się skóry to całkowicie naturalne zjawisko, które dotyczy zarówno Pań, jak i Panów. W wyniku upływającego czasu skóra traci elastyczność, staje się wiotka i na jej powierzchni można zauważyć pierwsze zmarszczki czy przebarwienia.

Na szczęście w Klinice OT.CO wychodzimy naprzeciw takim zjawiskom! Dzięki medycynie estetycznej oraz anti-aging możemy skutecznie zahamować starzenie się skóry i usunąć niedoskonałości. W naszej Klinice bardzo cenimy nieustanny rozwój, dlatego stale poszerzamy usługi, aby każdy Pacjent zyskał dostęp do nowoczesnych terapii!

klinika

Stosujemy także zabiegi hi-tech, które wykorzystują najnowocześniejsze dostępne na rynku rozwiązania technologiczne. Korzystamy z termoliftingu, fali radiowej, ultradźwięków i fali uderzeniowej. Metody te dają możliwość uzyskania najlepszych efektów leczenia, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób!

Dodatkowo możemy zaproponować nasze autorskie zabiegi, do których zalicza się stymulatory hydroksyapatytu wapnia, kwasu polimlekowego czy kolagenu wstrzykiwanego w skórę. Substancje te stymulują do przebudowy nowych włókien kolagenowych oraz do stymulacji fibroblastów.

Co wyróżnia Klinikę OT.CO?

Przede wszystkim dzięki zdobytemu doświadczeniu i interdyscyplinarnej wiedzy możemy śmiało nazwać się specjalistami w swojej dziedzinie. Zastosowanie najnowocześniejszych technologii, jakie są bezinwazyjne i bezpieczne dla Pacjenta możemy zapewnić, że podopieczni szybko powrócą do codziennych obowiązków i będą się cieszyć pożądanym efektem.

Każdy przeprowadzany zabieg poprzedza wnikliwa konsultacja lekarska, żeby odpowiednio dobrać terapię i wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do podjęcia leczenia.

Kto może skorzystać z oferty Kliniki OT.CO?

Naszą ofertę kierujemy do Pacjentów, którzy poszukują skutecznej terapii i miejsca z przystępnymi cenami zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej czy trychologii.

Oferujemy najnowocześniejsze, często autorskie techniki pielęgnacji oraz estetyczne z różnych dziedzin medycyny, ginekologii czy kosmetologii. Wykorzystujemy najwyższej jakości maszyny, dzięki którym każdy Pacjent może poczuć się w pełni usatysfakcjonowany rezultatami leczenia.

Jeśli poszukujesz bezpiecznego i innowacyjnego miejsca, które pozwoli Ci pozbyć się problemów natury estetycznej, ginekologicznej czy kosmetycznej, to świetnie trafiłeś! W Klinice OT.CO zajmiemy się kompleksowo Twoim problemem z zastosowaniem najnowszych rozwiązań z zakresu medycyny estetycznej.

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.