Zrewolucjonizowały rynek kosmetyków do włosów i są niezwykle popularne. Co takiego kryje się pod tajemniczą nazwą „Olaplex”? To specjalistyczny preparat do zadań specjalnych, który ratuje bardzo zniszczone pasma. Jeżeli raz go wypróbujesz, nie będziesz chciała się z nim rozstawać, bo efekt jest natychmiastowy i piorunujący.

Wyjątkowy system do pielęgnacji włosów to właśnie Olaplex, który zapobiega osłabieniu, jakiego doświadczają Twoje kosmyki podczas koloryzacji, dekoloryzacjach oraz trwałej ondulacji.

Jeżeli dodasz produkt do farby, uzyskasz zdrowe i lśniące włosy, które w żaden sposób nie zostaną osłabione podczas farbowania. Preparat odpowiednio nawilża i regeneruje włosy. Jakie ma dodatkowe plusy?

Olaplex – chroń dobrze swoje włosy

Włosy są zbudowane z białka tworzonego między innymi przez bardzo ważny aminokwas – cystynę. Jej struktura oparta jest na mostkach dwusiarczkowych, które tworzą wiązania łańcuchów keratyny.

Mostki są najmniejszą częścią składową włosa, do jakiej dotarła współczesna analiza technologiczna. Olaplex jest celowanym produktem, który wypełnia zerwane mostki i wzmacnia uszkodzone. Włosy dzięki temu stają się bardziej elastyczne, bardziej zagęszczone i błyszczące.

Produkt jest niezwykle innowacyjny, a swoją popularność zyskał za sprawą Kim Kardashian, która kilka lat przeszła metamorfozę i stała się blondynką w przeciągu jednego dnia. Nowy kolor włosów gwiazdy oraz ich kondycja zaskoczyła – wszyscy zapragnęli mieć te produkty.

Kto powinien stosować Olaplex?

Preparat jest dedykowany kobietom, które często kreują nowy wizerunek. Dzięki systemowi Olaplex możesz diametralnie zmienić kolor włosów, pozostawiając je w idealnej kondycji.

Brunetki, które do tej pory marzyły o jasnych odcieniach, a nawet świetlistych blondach, mogą teraz uzyskać pożądany odcień włosów, bez pogarszania ich kondycji.

Dużym plusem jest zmiana koloru w błyskawicznym czasie. Nie musisz się umawiać na stopniowe dekoloryzacje, by po wielu miesiącach uzyskać wymarzony efekt. Preparat jest wskazany także zniszczonym kosmykom, ponieważ dzięki odbudowywaniu wiązań dwusiarczkowych przywraca ich pierwotną, zdrową strukturę.

Olaplex wzmacnia włosy, zapewniając im ochronę przed uszkodzeniami oraz negatywnym wpływem czynników zewnętrznych. Twoje pasma staną się miękkie i lśniące.

To kompleksowy preparat – podczas gdy inne pielęgnacje utrzymują się na włosie do około 7 myć, Olaplex działa aż do następnej koloryzacji. Produkt nie zawiera w swoim składzie siarczanów, silikonów, parabenów ani glutenu – jest w pełni wegański.

Możesz go stosować w domu, podczas zwykłej pielęgnacji lub samodzielnego farbowania włosów. Już po pierwszym użyciu zauważysz istotną różnicę!

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.