Czy kiedykolwiek przyszło Wam na myśl co tak naprawdę wiecie o swojej łechtaczce? W dzisiejszym artykule przedstawimy fakty na temat łechtaczki o których na pewno nie miałyście pojęcia! No to dzieła:

1. Często słyszysz nazwę srom i nie wiesz co oznacza? Srom oznacza 3 elementy łechtaczki, a więc:

  • wargi sromowe
  • łechtaczka
  • i pochwa

2. Większość z Nas, nie jest w stanie osiągnąć orgazmu poprzez stosunek z mężczyzną i penetrację łechtaczki członkiem. Szacuje się, że 60-70% kobiet osiągających orgazm, osiąga go za pomocą manualnej stymulacji łechtaczki.

co-to-jest-lechtaczka

3. Łechtaczka ma aż około 4 cali głębokości (tyle co średniej długości członek), gołym okiem można zajrzeć jedynie na głębokość 1/4 jej głębokości. Reszta łechtaczki jest ukryta niczym największy skarb!

4. Kobieta w okresie menopauzy może mieć aż o 2,5 raz większą łechtaczkę niż nastolatka. Łechtaczka rośnie przez całe życie! Niestety my kobiety nie odnosimy się z wielkością łechtaczki tak jak robią to mężczyźni, im przestaje rosnąć już po 25 roku życia :)

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Impotencja - problem co drugiego mężczyzny po czterdziestce?

5. Członek posiada około 4 tysiące zakończeń nerwowych w żołędziu, nasza łechtaczka ma ich dwukrotnie więcej i sięga około 8 tysięcy nerwów.

6. Podstawowym celem istnienia łechtaczki jest przynosić kobiecie rozkosz. A nie jak większość z nas myśli – reprodukcja?!

lechtaczka

7. Są 3 rodzaje kobiecych orgazmów:

  • orgazm pochwowy
  • orgazm szyjki macicy
  • punkt G

Bardzo mała garstka kobiet potrafi osiągnąć orgazm nie stymulując manualnie łechtaczki.

8. Łechtaczka każdej z nas ma inne potrzeby i o innym nasileniu, każda kobieta potrzebuje pewnej ilości czasu a poznać co jej się podoba w seksie. Niektóre z nas lubią być pieszczone delikatnie, inne lubią być dotykane energicznie… poznałaś już jakie pieszczoty podobają się Tobie?

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Śluby i wesela w Polsce: wiedza w pigułce

9. W różnych krajach, różni ludzie wymyślają różne ksywki dla naszych łechtaczek, to dlatego, że każda łechtaczka wygląda inaczej i jest unikalna niczym linie papilarne! Słyszałyście o takich ksywkach:

  • wiśniowy przycisk
  • pęczek róż
  • człowiek w kajaku
  • łysy mężczyzna w łódce

10. Wielokrotne orgazmy u kobiet to żadna nowość! Orgazm łechtaczkowy potrafi podczas orgazmu wywołać od 4 do 15 skurczów trwających od 10 do 30 sekund. Jest zła wiadomość dla mężczyzn i mogą nieco pozazdrościć. Najzwyklejszy orgazm łechtaczkowy trwa dłużej niż jakikolwiek najdłuższy orgazm męski w historii. Peszek ;)

0 Udostępnień
(3głosów, średnia: 4,00 z 5)
Loading...
Redakcja Kobieco.pl
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.