Chcesz, aby facet był o ciebie zazdrosny? żeby wciąż starał się o Twoje względy? nie pozwól mu się zdobyć, spraw aby wciąż czuł niedosyt i zaczął Cię rozpieszczać na wszelkie możliwe sposoby aby dosięgnąć swego celu. W tym artykule dowiesz się co zrobić żeby facet zatęsknił na serio! Oto kilka przydatnych trików…

1. Flirt

Nic tak nie zrani jego ego jak Twój flirt z innym mężczyzną. Nawet jeśli nie jesteście w związku, niewinny flirt sprawi, że podniesiesz mu ciśnienie.

Uważaj jednak, aby nie przesadzić. Nie chcesz przecież, aby pomyślał, że jesteś bardziej zainteresowana kimś innym. Wtedy mógłby całkowicie odpuścić.

2. Twój „eks”

kobieta rozmawia z meżczyznaBędąc w towarzystwie chłopaka, u którego chcesz wzbudzić zazdrość, wspomnij swojego byłego. Upewnij się, że on to usłyszał i obserwuj jego reakcję. Jeśli wydaje się obojętny, być może jest to taka jego strategia…

3. Babski wieczór

babski wieczórBądź spontaniczna i impulsywna. Nie zdradzaj szczegółów gdzie wychodzisz i z kim. Nie mów, o której wrócisz, po prostu spędź miło wieczór z koleżankami. Nie odbieraj telefonu, po prostu baw się dobrze!

Oczywiście, nie robisz nic złego, nie spotykasz się w tym czasie z innym mężczyzną. Niech twój facet się zastanawia jak spędzasz czas. Później możesz opowiedzieć jak było świetnie i zapewnij go, że masz zamiar to powtórzyć.

4. Co zrobić żeby facet zatęsknił? powiedz, że jesteś zajęta…

smutny meżczyzna w garniturzeJeśli mężczyzna wie, że zawsze masz dla niego czas i już do tego przywykł, czas trochę to zmienić. Wyłącz telefon na parę godzin, poświęć więcej czasu dla siebie. Nie musisz od razu mu odpisywać czy oddzwaniać. Zwyczajnie mogłaś nie mieć czasu lub zapomniałaś.

5. Męskie towarzystwo

kilku modnie ubranych meżczyzn stoi przy samochodzieUmów się ze swoimi kolegami. Możesz wziąć swojego faceta na to spotkanie, ale trik polega na tym, aby więcej uwagi poświecić znajomym. Twój mężczyzna może poczuć się przez chwilę niepewnie i z pewnością będzie zazdrosny o to, jak dobry kontakt masz ze swoimi kolegami.

Mam nadzieję, że wiesz już co zrobić by facet zatęsknił za Tobą, nawet jeśli jesteście parą to przyda się w Waszym związku nutka zazdrości i niedosyt Twojego partnera, pozwól mu zdobyć Cię na nowo!

0 Udostępnień
Interesuję się psychologią stosunków międzyludzkich. Nasze zachowania są cudownie skomplikowane a emocje mają w sobie coś szalonego, dlatego uwielbiam je zgłębiać. Z pasją dzielę się swoimi doświadczeniami. Dużo czasu spędzam w gronie przyjaciół i bliskich mi osób. Kocham wspólne gotowanie i wypady na zakupy. Kontakt: +48606987345, e-mail: alicja.p@o2.pl

7 KOMENTARZE

  1. Trzeba, też uważać z tym żeby nie przesadzić, bo jak za często i za długo będziemy starały się, żeby facet był zazdrosny to może nas w końcu zostawić i mieć tego dość. Tak stało się z moją przyjaciółką :(

  2. Mój za to praktycznie wcale się mną nie przejmuje, jak wychodzę z koleżanką ma to gdzieś, co robię etc
    A potem taki gnój będzie narzekał :)))))

  3. W naszym małżeństwie maż często podkreślał, że mnie kocha i jestem dla niego tą jedyną. A jednak mnie zdradził. Następnie ogłosił ostateczną decyzję że odchodzi i żebym go nawet nie prosiło o powrót. Byłam załamana i upokorzona. Nie miałam męża, pieniędzy, zostałam sama z dziećmi. Musiałam zrobić wszystko, żeby on zmienił decyzję. I zrobiłam dzięki rytuałowi miłosnemu ze strony urok-milosny.pl – mąż zmądrzał i do mnie wrócił, moje Zycie znów wygląda normalnie. A byłam już na samym dnie.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.