Twoje dziecko staje się coraz bardziej samodzielne? Jeżeli chcesz pozostać z nim w stałym kontakcie, postaw na ofertę komórkową z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami oraz sporą paczką internetu.

Oto kilka porad i wskazówek, które przydadzą Ci się podczas wybierania abonamentu dla dziecka.

Abonament dla dziecka – czy warto?

Abonament dla dziecka

Abonament to wygodna opcja nie tylko dla dorosłych użytkowników sieci – to także przydatne rozwiązanie dla dzieci. Dzięki wybranej ofercie może ono w każdej chwili wykonać połączenie telefoniczne do swoich rodziców lub wysłać wiadomość SMS do rówieśników. W Orange abonament dla dziecka wybierzesz spośród trzech różnych wariantów:

  • Planu S z 30 GB internetuw smartfonie;
  • Planu M z 140 GB internetu w smartfonie przez 12 miesięcy, a potem 70 GB;
  • Planu L z 300 GB internetu w smartfonie przez 12 miesięcy, później 150 GB.

W każdym z Planów Orange Twoje dziecko będzie miało do dyspozycji nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce i w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Co więcej – zyska możliwość połączenia się z siecią 5G, która umożliwia o wiele szybszy transfer danych, niż dobrze znane 4G LTE.

Po więcej szczegółów na temat oferty abonamentu dla dziecka w Orange zajrzyj na: https://www.orange.pl/abonament/abonament-komorkowy

Oferta na kartę a abonament telefoniczny dla dziecka

Zastanawiasz się, co wybrać – abonament dla dziecka czy ofertę na kartę? Za Planem abonamentowym od Orange przemawia kilka istotnych argumentów:

  • umożliwia pociechom stały kontakt z najbliższymi – w przeciwieństwie do ofert na kartę nie wymaga regularnego doładowywania środków po ich wykorzystaniu;
  • zapewnia wygodę – liczba przysługujących danych komórkowych odnawia się po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego;
  • pozwala na szybką wymianę urządzenia mobilnego – jeżeli zdecydujesz się na abonament z telefonem, płatność za nowe urządzenie możesz rozłożyć na raty 0% w opcji 6, 12, 24 lub 36 miesięcy.

Jeżeli zdecydujesz się na abonament dla dziecka w Orange i złożysz zamówienie online, otrzymasz jeden miesiąc abonamentu za 0 złotych.

Na co zwrócić uwagę, wybierając abonament dla dziecka?

Nowoczesne i poręczne smartfony nie stanowią nowinki technologicznej dla najmłodszych. Dzieci biegle korzystają z sieci, komunikując się z przyjaciółmi i śledząc wydarzenia ze świata social mediów. Jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie pociechy w sieci, warto zapewnić jej ochronę już od pierwszych dni korzystania z wybranej oferty abonamentowej.

Z abonamentem Orange – zarówno w Planie S, jak i M oraz L – możesz bezpłatnie aktywować CyberOchronę Orange. Jest to usługa, która blokuje różne zagrożenia z sieci, w tym m.in.:

  • złośliwe oprogramowanie – np. malware, który umożliwia hakerom uzyskanie dostępu do smartfona kilkulatka, jego loginów, haseł czy różnych poufnych danych osobowych;
  • podejrzane strony i linki – CyberOchrona Orange filtruje niechciane strony internetowe, a także zapobiega takim różnym metodom oszustwa, jak np. phishing.

CyberOchrona Orange nie wymaga instalacji, regularnej aktualizacji i nie obniża wydajności urządzenia, z którego korzysta na co dzień pociecha. Pozwala na konfigurację profilu oraz ustawienie różnych filtrów ograniczających treści związanych m.in. z przemocą czy używkami.

Abonament dla dziecka to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu pozostanie ono w stałym kontakcie z rodzicami. Dlatego, jeżeli poszukujesz odpowiedniej oferty, sprawdź Plany abonamentowe 5G Orange z bezpłatną CyberOchroną.

Artykuł sponsorowany.

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.