Oto zabieg z zakresu medycyny estetycznej, który oferuje zupełnie nową jakość. Pacjenci, marzący o wymodelowaniu i odmłodzeniu twarzy, nareszcie mogą skorzystać z rozwiązania, którego efekty spełnią ich oczekiwania. Acculift pozwala zwiększyć elastyczność skóry oraz skutecznie ją wygładzić.

Zabieg odbywa się w warunkach komfortowych dla pacjenta i nie wymaga długiej rekonwalescencji, a jego rezultaty utrzymują się przez długi czas. To znakomita metoda leczenia dla wszystkich, którzy poszukują ograniczonego inwazyjnie zabiegu z zakresu medycyny estetycznej, który pozwala na odmłodzenie twarzy i szyi.

Niezrównana moc lipolizy laserowej

acculifting

Lifting twarzy za pomocą lipolizy laserowej to ultranowoczesna metoda leczenia oferowana przez najlepsze kliniki medycyny estetycznej. Zabieg Acculift wykonuje się zazwyczaj za pomocą nakłucia skóry, poprzez które wprowadza się kaniulę ze światłowodem. Światło lasera powoduje rozbicie komórek tłuszczowych, a następnie następuje ujędrnianie skóry nad obszarem lipolizy.

Dodatkowym plusem tej metody liftingu skóry twarzy i szyi jest efekt liftingujący, do którego dochodzi po około trzech miesiącach od zabiegu. Acculifting wyróżnia się tym, że pozwala na gruntowną przebudowę włókien elastycznych i kolagenowych, co sprawia, że zmarszczki ulegają wygładzeniu.

Zapytaliśmy specjalistów z warszawskiej Kliniki Melitus o to, jakie efekty w modelowaniu twarzy za pomocą lipolizy laserowej Acculift można osiągnąć i kto może z takiej metody skorzystać.

Innowacyjny lifting skóry twarzy i szyi w Klinice Melitus

Lipoliza laserowa Acculift, wykonywana przez specjalistów z Kliniki Melitus, pozwala na wykonanie kompleksowego liftingu skóry oraz wymodelowania okolic brody, linii żuchwy oraz boków twarzy pacjenta.

Zabieg Acculift może usunąć nadmiar przemieszczonej tkanki tłuszczowej oraz przywrócić skórze utraconą elastyczność i sprężystość. Dr Marek Kwiatkowski z Kliniki Melitus podkreśla szerokie możliwości liftingu twarzy metodą Acculiftingu oraz jego spektakularne efekty. Wśród wskazań do zabiegu wymieniają przede wszystkim:

  • usuwanie nadmiaru nieprawidłowo przemieszczonej z wiekiem tkanki tłuszczowej zlokalizowanej w obrębie twarzy i szyi;
  • redukcję tkanki tłuszczowej z okolic brody, linii żuchwy oraz z boku twarzy (tzw. ,,chomików”);
  • zwiotczałą i obwisłą skórę.

Zachwycające efekty dzięki lipolizie laserowej Acculift

Dzięki innowacyjności lipolizy laserowej metodą Acculift znakomite rezultaty w modelowaniu oraz liftingu twarzy i szyi osiągalne są już po jednym zabiegu. Pierwsze efekty, związane ze znacznym usunięciem tkanki tłuszczowej, widoczne są po około dwóch tygodniach od wykonania zabiegu. Zabieg przeprowadzony przez doświadczonych specjalistów w Klinice Melitus pozwala na:

  • uwydatnienie kości policzkowych;
  • rozbicie i usunięcie zbędnych komórek tłuszczowych;
  • ujędrnienie skóry;
  • efekt liftingujący (skin tightening).

Pacjenci decydujący się na tę metodę leczenia chwalą nie tylko szybkie i bezbolesne efekty liftingu metodą Acculift, lecz także ich trwałość. Raz rozbite tkanki tłuszczowe nie mają prawa ponownego namnożenia się, a efekt ujędrnienia skóry i odmłodzenia twarzy jest długotrwały.

Bezpieczne i skuteczne leczenie w Klinice Melitus

Przyszli pacjenci powinni mieć świadomość tego, że zabieg lipolizy laserowej w Klinice Melitus w Warszawie wykonywany jest w warunkach ambulatoryjnych, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny dla pacjenta. Długość jego trwania zależy od ilości tkanki tłuszczowej i waha się od 30 minut do 3 godzin.

Zabieg liftingu skóry twarzy metodą Acculift jest zabiegiem małoinwazyjnym – pacjent może opuścić klinikę jeszcze tego samego dnia. Okres rekonwalescencji został zredukowany do niezbędnego minimum, co pozwala na szybki powrót do codziennych obowiązków i pracy.

Więcej informacji o przebiegu i efektach zabiegu liftingu twarzy Acculift w Klinice Melitus w Warszawie można znaleźć na stronie internetowej placówki.

Wybrane specjalnie dla Ciebie:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.