Lifting z użyciem własnej krwi w celu odmłodzenia twarzy, szyi i dekoltu jest ostatnimi czasy nadzwyczajnie popularny wśród kobiet. Decydują się na niego kobiety, które boją się ewentualnych powikłań po zabiegu liftingu kwasem hialuronowym.

Jednak ginekolodzy znaleźli nowe zastosowanie dla tej metody- odmładzanie okolic intymnych. Na czym polega i jakie daje rezultaty?

Nowy sposób na poprawę miejsc intymnych bez użycia skalpela?!

Coraz większa ilość kobiet decyduje się na zabiegi ginekologiczne, dzięki którym mogą odmłodzić swoje miejsca intymne. Najpopularniejszą opcją ostatnich czasów jest regeneracja pochwy za pomocą lasera czy wstrzykiwanie kwasu hialuronowego.

wampirzy-lifting

Niedawno w Polsce popularny jest nowy sposób odbudowy naszych miejsc intymnych z zastosowaniem krwi. Wampirzy lifting to zabieg, do którego używa się osocze bogato płytkowe pacjentki.

Koniecznie sprawdź:

Lekarze ginekolodzy pobierają próbkę krwi swojej pacjentki, następnie odwirowują ją na specjalnym urządzeniu, dzięki czemu powstaje płyn krwiopochodny, bogaty w aktywne trombocyty, który zostaje później wstrzyknięty w miejsca intymne kobiety w celu naprawczym.

Jakie efekty daje Wampirzy Lifting ?

wampirzy-lifting-efekty
Efektem zabiegu za pomocą osocza jest przywrócenie napięcia mięśni i jędrności skóry pochwy. Skutecznie likwiduje on problem suchości, z którym borykają się kobiety w okresie menopauzy i posiadające problemy z zaburzeniami hormonów.

Dzięki temu zwiększa się odporność na infekcje grzybicze i podrażnienia mechaniczne. Terapia ta pobudza podział komórkowy i stymuluje wzrost naczyń krwionośnych, co daje większe doznania seksualne.

Wiele kobiet mających wcześniejsze problemy z suchością pochwy, po zabiegu nie odczuwa żadnego bólu w czasie stosunku. Kolejną korzyścią wykonania tego zabiegu jest pobudzanie fibroblastów do produkcji naturalnego kolagenu.

Dzięki niemu szybko i skutecznie odbudowują się nasze komórki. Zabieg nie stwarza ryzyka wystąpienia powikłań i polecany jest przez lekarzy dla każdej kobiety z problemami intymnymi bez względu na wiek.

Ile kosztuje wampirzy lifting?

Terapia wampirzego liftingu wykonywana jest jednorazowo, a jej cena wynosi zazwyczaj około 1500 złotych. Pacjentki, które mają potrzebę ponownego wykonania zabiegu, mogą zrobić to po upływie 6 lub 12 miesięcy.

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.