Freedom Collection to pierwsza kolekcja Alex Caprice dedykowana płci pięknej! Dostępna od zeszłego tygodnia w butiku projektanta przy ulicy Pięknej 20 w Warszawie. Inspiracją do powstania kolekcji damskich marynarek były… same Panie, które coraz częściej decydowały się na zakup męskiej kolekcji made to measure. Alex Caprice nie pozostał obojętny wobec klientek jego marki i oto możemy podziwiać jego nowe projekty.

Cała linia jest zachowana w stylu casualowej elegancji. Żakiety mają klasyczny krój podkreślający sylwetkę. Zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, takich jak wełna czy aksamit. W kolekcji Freedom Collection dominują spokojne beże i brązy, jak również kolory bardziej odważne jak pomarańcze, czerwienie i, co rzadko spotykane w modzie damskiej, angielskie kraty w przeróżnych kombinacjach. Całości dopełniają piękne wykończenia kontrastowymi nićmi, guzikami oraz podszewką, które tak jak i w kolekcji męskiej, można dobierać indywidualnie podczas procesu indywidualnego dopasowywania pod klienta. Tego typu marynarki to zdecydowany must have sezonu i powinny znaleźć się w szafie każdej kobiety, dla której moda nie jest obojętna.

Twarzą najnowszej kampanii marki Alex Caprice została Miss Polski 2010 Agata Szewioła i aktor Marek Kacper Krupski oraz model Piotr Obtułowicz.

Fotograf: Paweł Derkacz (do podpisania po prostu przy zdjęciach)

Całą kolekcję można zobaczyć na stronie http://www.alexcaprice.com/

A już od 10 kwietnia nowy butik Alex Caprice przy ul. Emilii Plater 25 w Warszawie!

UWAGA! Dla Czytelniczek portalu projektant przygotował specjalną niespodziankę -voucher na kwotę 300zł do wykorzystania przy zakupie najnowszej kolekcji! Zniżka obowiązuje w dniach pomiędzy 9 a 21 marca podając hasło “kobieco.pl
Alex Caprice Alex Caprice Alex Caprice Alex Caprice Alex Caprice Alex Caprice Alex Caprice Alex Caprice Alex Caprice Alex Caprice Alex Caprice Alex CapriceAlex Caprice Alex Caprice

 

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.