Marzysz o wakacjach na pokładzie jachtu? Wizja wydaje Ci się być tak blisko, a jednocześnie tak odległa? Czarter jachtu jest prostszy, niż kiedykolwiek wcześniej! Przekonaj się, jak szybko możesz zarezerwować wakacje marzeń!

Czarter jachtu online

Czarter jachtu online

YACHTIC.com to intuicyjna wyszukiwarka, służąca do czarteru jachtu. Jest niezwykle prosta w obsłudze, a przy tym zawiera mnóstwo opcji, które pozwalają na odpowiednie spersonalizowanie oferty.

Sama decydujesz o tym, jakim typem jachtu wyruszysz na lazurowe morze. Masz również możliwość zaznaczenia najważniejszych dla Ciebie opcji, w które powinien być wyposażony jacht, np. klimatyzacja, internet Wi-Fi w cenie, TV, toaleta elektryczna, generator prądu, czy możliwość zabrania zwierzaka na pokład.

Wystarczy, że wejdziesz na stronę wyszukiwarki i wybierzesz kierunek np. czarter jachtów w Chorwacji – kraj ten jest bardzo popularną destynacją wśród żeglarzy. Jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z jachtami, koniecznie odwiedź kraj tysiąca wysp!

Zakątki, które otacza woda, dostępne są tylko dla tych, którzy zdecydują się pokonać czasami nawet kilka kilometrów drogą morską. Wynajęty jacht to komfort podróżowania!

Dostępne opcje w YACHTIC.com:

  • wybór spośród kilkunastu krajów,
  • wybór spośród kilkudziesięciu marin,
  • okres czarterowania,
  • typ i rocznik jachtu,
  • wyposażenie jachtu,
  • pojemność (ilość miejsc, łazienek i kabin),
  • wysokość budżetu,
  • opcja ze skipperem/ bez skippera,
  • filtrowanie ofert po ocenie użytkowników.

Nie masz uprawnień? Nie szkodzi!

YACHTIC jest o tyle wygodnym narzędziem, że nie ogranicza się jedynie do starych wyjadaczy morskich przygód. Wyszukiwarka jest otwarta również na nowych, chcących spróbować czegoś nowego osób.

Spędzając czas na pokładzie wśród otaczających wód i przemieszczając się na zupełnie nowe, niedostępne dla zwykłego piechura miejsca, możesz spodziewać się zupełnie innych wrażeń.

Co zrobić w sytuacji, kiedy pomimo sporych chęci, nie masz uprawnień na sterowanie jachtem? Wynajmij skippera! Wyszukiwarka YACHTIC pozwala na zaznaczenie tej opcji filtrowania, co znacznie ułatwia poszukiwania atrakcyjnych dla Ciebie ofert.

Nie trać czasu na ślęczenie przed ekranem. Zarezerwuj wakacje wygodnie, szybko i… co najważniejsze – 100% online, bez wychodzenia z domu! Czy da się prościej? Nie zwlekaj – zabierz znajomych i poznaj nowy wymiar odpoczywania!

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.