Robienie zakupów to dla wielu przyjemna część tygodnia, inni wolą jak najszybciej opuścić sklep. Ciekawym rozwiązaniem jest robienie zakupów mobilnie, dzięki aplikacji InPost Fresh.

Wystarczy wybrać produkty, złożyć i opłacić zamówienie, a następnie czekać, aż pojawi się pod wybranym adresem. Robienie zakupów zajmuje nie więcej niż kilka minut, a zaoszczędzony czas można poświęcić na inne aktywności.

Aż 30 tys. artykułów do wyboru

inpost-fresh

Możliwość robienia zakupów bez wychodzenia z domu to niezwykle wygodna opcja, odpowiadająca na różnorodne potrzeby wielu użytkowników. Dzięki InPost Fresh zakupy żywnościowe przez internet to tylko jedna z możliwych opcji; szeroki asortyment pozwala także na zamówienie produktów dla dzieci, środków czystości, artykułów higienicznych czy związanych z pielęgnacją zwierząt domowych.

Szeroka gama artykułów pozwala na zrobienie zakupów do domu w taki sposób, aby zamówić wszystko, co jest potrzebne. Usługa ma formę marketplace, dzięki czemu klienci mogą wybrać najkorzystniejszą dla siebie ofertę od wybranego lokalnego sprzedawcy. Mieszkańcy wybranych polskich miast mogą także zrobić całe zakupy w Carrefourze i Makro z dostawą do domu.

Usługa przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy czas spędzony na zakupach uważają za zmarnowany. Ponadto jest to spora wygoda dla osób z niepełnosprawnościami lub starszych, dla których wyjście na zakupy i przenoszenie cięższych artykułów może być problematyczne. Dzięki InPost Fresh i opcji dostawy kurierskiej wystarczy poczekać na dostawę w domu, bez obaw o własne zdrowie.

Gwarancja dostawy niezależnie od czasu złożenia zamówienia

InPost Fresh to usługa, która jest realizowana w krótkim czasie od złożenia zamówienia. Nieważne, o której godzinie lista zakupów została przekazana do zrealizowania – z aplikacji można korzystać przez całą dobę.

Zakupy zostaną dostarczone pod wskazany adres nawet w kolejny dzień roboczy. Zamówienie może zostać opłacone z góry m.in. za pośrednictwem przelewu internetowego, BLIKA, lub bezpośrednio u kuriera, przy użyciu karty płatniczej.

Dzięki opcji szybkiego dostarczania produkty zawsze dotrą na czas, co więcej pozwala to na zaplanowanie zakupów. Załóżmy, że klient wykonuje zamówienie do biura, wybiera kapsułki do zmywarki, uzupełnia zapas kawy i herbaty, płynu do naczyń i innych niezbędnych artykułów.

Adresem dostawy może być właśnie biuro, co jest kolejnym logistycznym ułatwieniem. Zamawiając artykuły w poniedziałek rano, może się ich spodziewać w biurze w następny dzień. Nikomu nie zabraknie kawy w czasie pracy!

Kurier lub urządzenie Paczkomat® – dostawa według uznania

Decydując się na zakupy z InPost Fesh, po złożeniu zamówienia należy wybrać adres i sposób dostawy. W przypadku opcji zakupów marketplace klienci mogą zdecydować się na automat Paczkomat® lub kuriera, zgodnie z własnymi potrzebami. Darmowa dostawa jest gwarantowana dla zamówień powyżej 40 zł do automatu Paczkomat.

Korzystanie z InPost Fresh pozwala zaoszczędzić czas i w wygodny sposób załatwić konieczne sprawy. Robienie zakupów jeszcze nigdy nie było tak proste!

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.