O 8 marca pamięta każdy. Niestety 30 września, czyli Dzień Chłopaka, nie cieszy się taką samą popularnością. Pod żadnym pozorem nie możemy jednak o nim zapomnieć. To doskonała okazja, aby wyrazić swoje oddanie i miłość i złożyć ukochanym panom najpiękniejsze życzenia. Jeszcze trudniej bywa z wyborem właściwego prezentu na Dzień Chłopaka. Sklepy rozpieszczają nas ciekawymi ofertami podarunków dla kobiet, jednak pomysłów dla mężczyzn jest zdecydowanie mniej. Czym powinien więc cechować się idealny prezent dla mężczyzny? Przede wszystkim powinien być funkcjonalny i wyjątkowy. Wybierzmy przedmiot, który możemy w dodatkowy sposób spersonalizować. Bez problemu przygotujemy taki podarunek sami. Dzięki temu będzie on nie tylko dostosowany do indywidualnych potrzeb obdarowywanej osoby, ale także niezwykle efektowny i trwały. Opcji jest coraz więcej, warto wybrać jedną z nich!

dzien-chlopaka
Prezent na dzień chłopaka przygotuj!

Koszulka dla chłopaka

Lata mijają, a t-shirty wciąż są na topie. Znudziły nas już jednak wzory, które każdy bez trudu może znaleźć na sklepowej półce. Teraz same możecie stworzyć niepowtarzalne motywy, które z pewnością zdobędą serce ukochanego mężczyzny. W procesie tworzenia projektu możecie wykorzystać gotowe motywy, dodawać oryginalne teksty lub załadować własne pliki graficzne. Wykorzystaj wspólne zdjęcia, śmieszne teksty i ciekawe cytaty. Uśmiech na twarzy obdarowanego chłopaka gwarantowany!

Bluza na Dzień Chłopaka

Koszulka jest niezwykle efektownym pomysłem na prezent, jednak 30 września to już kalendarzowa jesień  – dni stają się coraz krótsze, a mroźne wieczory potrafią dać nam się we znaki. To nie oznacza jednak, że musimy rezygnować z oryginalnych pomysłów na prezent. Ciepła bluza z nadrukiem z pewnością przypadnie do gustu ukochanemu mężczyźnie. Jej stworzenie także jest banalnie proste.

 

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.