Uwielbiam te rześkie powietrze, całe miasto się świeci , otwierają się jarmarki a w powietrzu unosi się zapach grzanego wina. Właśnie tak mi się kojarzy początek początek grudnia. Wczoraj spacerując po starym  mieście w Warszawie wypiłam swojego pierwszego w tym roku grzańca oraz zjadłam regionalnego kartacza jarmarku. Polecam jarmark obok tarasu widokowego na Starym Mieście w Warszawie.

Nadchodzi zima. Wino zamieniamy na grzaniec. Uwielbiam zapach goździki pomieszanej z cynamonem i pomarańczą. I ten ciemny bordowy kolor..hmmm. Właśnie grzaniec zainspirował mnie do napisania dzisiejszego wpisu. Bordo znów nie wychodzi z mody. Dla mnie ten kolor powraca każdego sezonu na zimę.

Najbardziej efektownie wygląda total look w kolorze bordo. Natomiast dodatki w postaci torebek czy butów również prezentują się znakomicie. Wizażyści że świata proponują nam szminki w tym sezonie w kolorze bordo. Z tym trzeba być ostrożną, niektórych ten kolor bardzo postarza. Najlepiej się prezentuję w połączeniu no make up i mocne usta.

Victoria Backham proponuje nam w tym sezonie bordowe tootal looki na lato. Dole & Gabbana pokazuję jak pięknie bordo prezentuję się na męskich sylwetkach. A może ciepły bordowy sweter dla ukochanego w połączeniu z pysznym grzańcem na Mikołajki na przykład?

Albo tak po prostu, bez okazji :) Bordo jest bardzo mocnym, głębokim kolorem. Nie każdemu jest w nim do twarzy. Także nie warto kupować bez przymiarki. Dobrze się w prezentuje w połączeniu różnych odcieniach czerwieni i bieli.

Jeżeli chodzi o grzańca,w sklepach znajdziemy już gotowe grzańce, ale i tak nawet takie gotowe dopieszczamy goździkami, plastrami pomarańczy oraz cynamonem. Aromat w całym mieszkaniu nieziemski.

Także moja fashion&food inspiracja to mocne bordo w kolorze pysznego grzańca.

Bawcie się smakami i modą!

Victoria Backham

stylizacja w kolorze bordo stylizjacja w kolorze bordo meżczyzna w bordowym swetrze i spodniach kobieta w bordowej sukience sikienka i setwer w bordowym kolorze

0 Udostępnień
Witam was! Nazywam się Liza Taste. Jak wynika z nazwiska, to dla mnie wszystko jest smaczne, tak naprawdę cały świat:) Jednak najbardziej mi smakuje świat kuchni oraz mody. W pewnym momencie, nie widziałam co mam wybrać i stwierdziłam połączyć te pełne kolorów, smaków oraz inspiracji światy. Tak powstał mój autorski lifestyle "Fashion&Food". Telefon: 0048605646461, e-mail: Liza@op.pl Pozdrawiam. Liza Taste.

1 KOMENTARZ

  1. Bordo to w tej chwili zdecydowanie kolor nr 1.
    Jeśli szukacie ciekawych kreacji w kolorze bordo, bądź jakimkolwiek innym zapraszam.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.