W sieci szukamy obecnie informacji na niemal każdy temat. Sieć stała się skarbnicą wiedzy, która dostępna jest na wyciągnięcie ręki. Nie inaczej jest w przypadku naszych ulubionych aktorów, gwiazd internetu, idoli sportowych czy celebrytów.

Gdzie szukać szczegółów z ich życia i pikantnych plotek? Przykładem mogą być tutaj liczne serwisy plotkarskie, rozrywkowe i informacyjne, które sporo miejsca poświęcają właśnie tego rodzaju twórcom i sławom.

Nierzadko posiadają one także bazy danych dotyczące filmowych produkcji czy streamingowych portali.

Gwiazdy internetu – kim są nowi idole?

Internet daje nam dziś niemal nieskończenie wiele możliwości, z czego chętnie korzystają też twórcy. Tych śledzić możemy zarówno za pośrednictwem mediów społecznościowych, jak i specjalnych platform, gdzie publikują oni swoją twórczość (między innymi YouTube, Twitch czy Spotify).

kino

Tego rodzaju rozrywkowych programów, filmów i teledysków nie brakuje także w Poslce. Do najpopularniejszych twórców internetowych w naszym kraju zaliczają się na przykład Friz, Boxdel, Wersow, Tromba, Julia Żugaj. Lexy Chaplin, Gargamel czy Sylwester Wardęga. Ich widzami są najczęściej osoby młode lub dzieci, które z zaangażowaniem śledzą najnowsze filmy, projekty czy internetowe dramy, które niestety także są częścią influencerskiego świata.

Duża część internautów ceni sobie jednak rozrywkę w nieco bardziej klasycznym ujęciu. Mowa tu o filmach i serialach, które także bez trudu oglądać dziś możemy za pośrednictwem sieci.

Z pomocą przychodzą wówczas internetowe telewizje czy coraz popularniejsze serwisy streamingowe, które są alternatywą dla kanałów telewizyjnych. Co w nich znajdziemy i gdzie szukać informacji na ich temat?

Magia kina na wyciągnięcie ręki

Serwisy streamingowe przyciągają widzów przede wszystkim szerokim wyborem dostępnych produkcji, wśród których znajdziemy także nowości (na przykład tegoroczne filmy Wszystko wszędzie naraz, Batman czy Doktor Strange w multiwersum obłędu).

Na ich korzyść przemawiają także stosunkowo niskie ceny, brak reklam czy, w niektórych przypadkach, dostęp do telewizji i transmisji sportowych online. Widzowie cenią sobie także wygodę korzystania, która pozwala na oglądanie offline wcześniej pobranych treści i materiałów.

Spore zainteresowanie wzbudzają zarówno produkcje fabularne, jak i dokumentalne, czego doskonałym przykładem może być z kolei film Oszust z Tindera, który odbił się szerokim echem w mediach.

Nic więc dziwnego, że przekłada się to na zainteresowanie serwisami, które pozwalają na sprawdzenie opisów i dostępności konkretnych produkcji w internecie. Jednym z ciekawszych i bardziej wszechstronnych jest Spokeo.pl.

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.