Dbanie o urodę jest ważnym elementem naszej codzienności. Gładka, elastyczna skóra, brak nagromadzonej tkanki tłuszczowej to synonimy piękna. Niestety, nie zawsze sama pielęgnacja, dieta i aktywność fizyczna wystarczą, aby cieszyć się wymarzonym efektem.

W takim wypadku doskonałym rozwiązaniem jest zabieg icoone laser med 2, idealny do redukcji cellulitu oraz poprawy stanu skóry. Na czym polega? Jakie daje efekty?

Icoone laser – co to jest?

Icoone laser med 2 to nowoczesna metoda masażu, wykorzystująca trzy różne źródła energii tzn. laser diodowy, światło LED oraz masaż podciśnieniowy. Laser składa się z głowicy z licznymi mikrootworami, które masują wybraną strefę zabiegową. W trakcie masażu wykorzystywana jest technologia Roboderm, która podczas jednego ruchu głowicy dostarcza aż 1180 bodźców stymulujących na dm2 skóry.

Icoone laser - jak działa, jakie są zalety

Skóra jest zasysana, a następnie masowana, podciśnienie można dopasować do potrzeb pacjenta. Innowacyjne połączenie sprawia, że masaż przynosi doskonałe efekty, pomaga usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej, a także zredukować cellulit.

Wpływa na przepuszczalność błony komórkowej, powodując otwarcie porów i umożliwia odprowadzanie odprowadzenie uwolnionego tłuszczu. Powoduje ujędrnienie skóry, poprawia jej elastyczność oraz nawilżenie.

Icoone laser med 2 – jak wygląda zabieg?

Zabieg Icoone trwa kilkadziesiąt minut, w zależności od wybranego obszaru. Może być wykonywany na samej twarzy, a także na całym ciele. W trakcie zabiegu na twarz głowica dotyka skórę, a w przypadku ciała, pacjent musi założyć specjalny kostium. Wykonywane są dwa etapy zabiegu tzn. masaż podstawowy, inaczej drenaż limfatyczny oraz drugi etap, obejmujący wybrany fragment ciała.

Laser Icoone posiada ponad 30 różnych programów, to ułatwia dopasowanie do masowanego obszaru. Zabieg jest bezbolesny, czasami pacjenci mogą odczuwać jedynie lekkie szczypanie. Aby uzyskać trwałe efekty, zaleca się przeprowadzenie od 5 do 15 zabiegów, w odstępie kilku dni.

Efekty działania lasera Icoone

Laser Icoone należy do najnowocześniejszych metod, poprawiających stan skóry. To wielowymiarowy masaż ciała, który najczęściej jest stosowany w celu likwidacji cellulitu, nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz rozstępów. Umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu i modelowanie sylwetki.

Jest również pomocny do walki z bliznami, bruzdami oraz luźną, wiotką skórą. Masaż przyczynia się do produkcji kolagenu i elastyny, dlatego wiele osób wybiera Laser Icoone na twarz, która dzięki masowaniu staje się elastyczna, napięta, wygląda na odmłodzoną.

Zabieg pomaga pozbyć się zmarszczek, wymodelować twarz, a także zredukować podwójny podbródek. Nie można zapomnieć o leczniczych właściwościach lasera Icoone. Jest polecany w przypadku problemów z układem limfatycznym, zapaleniem stawów oraz dolegliwościami bólowymi mięśni.

Programy medyczne likwidują obrzęki limfatyczne po operacjach, są pomocne w usuwaniu starych blizn, likwidacji zaparć i poprawie perystaltyki jelit. Dostępne są także programy na bóle mięśni i stawów, relaksujące, przyśpieszające regeneracje po wysiłku. Dzięki odpowiednio dobranym programem terapeutycznym www.hotelbonifacio.pl/pakiety/start-po-zdrowie-czyli-7-dni-metamorfozy-z-icoone-laser-2-i-technogym można znacząco poprawić samopoczucie pacjenta.

Jakie zalety ma Icoone laser?

Laser Icoone ma wiele zalet, dlatego na zabieg z jego użyciem decyduje się coraz więcej osób. Jakie przynosić korzyści?

 • Ma szerokie działanie, program można dobrać z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjenta;
 • Jest niezastąpiony w redukcji tkanki tłuszczowej, pomaga pozbyć się problemów związanych z nieprawidłowym funkcjonowaniem układu limfatycznego, układu krążenia oraz mięśniowego;
 • Zabieg nie niszczy błony komórek tłuszczowych, tylko odpowiednio redukuje ich objętość;
 • Ma silne działanie, nawet na głęboko zlokalizowaną tkankę tłuszczową;
 • Stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, naturalnych budulców skóry;
 • Poprawia mikrokrążenie;
 • Nie wymaga rekonwalescencji;
 • Zabieg można wykonywać o każdej porze roku, na skórze o różnych fototypach;
 • Ma nieliczne przeciwwskazania m.in. choroby nowotworowe, trwające infekcje, rozrusznik serca, tendencja do krwawień itp.
 • Jest bezpieczny, działa tylko na miejsce zabiegowe, nie powoduje uszkodzeń termicznych tkanek;
 • Brak ryzyka wystąpienia skutków ubocznych.

Icoone laser to doskonały sposób na ujędrnianie skóry,  pozbycie się zbędnej tkanki tłuszczowej, a także zmniejszenie dolegliwości bólowych. Warto poznać tę metodę i przekonać się o jej wysokiej skuteczności.

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.