Niektóre z nas myślą, że super kobieta musi występować w mediach i kolorowych czasopismach. Wprawdzie pewne super-kobiety pojawiają się na okładkach magazynów, ale bycie taką kobieta wcale nie musi wiązać się z byciem gwiazdą. W rzeczywistości większość super kobiet jest wirtualnie nieznana światu, ponieważ kobiety te są wyjątkowe dla bliskich im osób, dla rodziny, chłopaka, przyjaciół. I to właśnie sprawia, że są super!

Super-kobieta, jak się nią stać? Co należy zrobić, aby wpływać na życie osób, które są dla ciebie ważne? Po czym w ogóle poznać, że masz na nich jakikolwiek wpływ? Przeczytaj poniższe kroki, dzięki którym będziesz znaczniej bliżej tego, aby stać się dla swoich bliskich super-kobietą.

[divider]1. Kto się dla ciebie liczy?[/divider]

bvjhvujgversSuper-kobieta potrafi rozpoznać tych ludzi, którzy są dla niej ważni. Dla niektórych jest to oczywiste, ale warto robić listę, na której wypiszesz tych, którzy mają w twoim sercu specjalne miejsce. Możesz się zdziwić jak niewiele uwagi poświęcasz niektórym z nich. To, że są dla ciebie istotni to jedno, a pokazywanie im każdego dnia jak są ważni, to drugie.

[divider]2. Jak kochać innych?[/divider]

love pinterrest tumblr miłość zakochana para

Masz już sporządzoną listę osób, które się dla ciebie liczą. Teraz zastanów się, jak okazać im, że ich kochasz. Inaczej zachowasz się w stosunku do chłopaka, inaczej do znajomych, jeszcze inaczej do rodziców. Chcesz, aby każdy wiedział jak wiele znaczy w twoim życiu? Pomyśl, co chciałabyś od nich usłyszeć o sobie samej. Chciałabyś, aby twój chłopak przyznał, że jesteś dla niego nie tylko dziewczyną, ale także najlepszym przyjacielem? Bądź nim! Chcesz, aby twoi znajomi wiedzieli, że mają najwspanialszą przyjaciółkę na świecie? Bądź nią! Nigdy ich nie zawiedź!
[reklama]
[divider]3. Zorganizuj się[/divider]
kobiety, miłość, przyjaciółki, szczęście słońce
Już wiesz w jaki sposób chcesz pokazać innym, że są dla ciebie ważni, teraz czas zorganizować się i opracować plan. Wcielaj w życie to, co sobie postanowiłaś. Nigdy nie czekaj na „jutro”. Zacznij okazywać swoim bliskim miłość już dziś. Postaw sobie cel, który chcesz osiągnąć i staraj się dążyć do niego. Skup się na tym, aby ludzie zapamiętali cię i postrzegali właśnie w taki sposób, jaki pragniesz. Jeśli chcesz być kochającą córką dla swoich rodziców, twoim celem może być pomoc im czy wyręczenie w obowiązkach. Dzięki realizacji właśnie takich zamierzeń zostaniesz super-córką, super-dziewczyną czy super-przyjaciółką.

[divider]4. Natura[/divider]

xxxjjk

My kobiety, mamy taką właśnie naturę, że chętnie niesiemy pomoc innym. Potrafimy godzinami pocieszać nasze przyjaciółki, radzimy sobie z wychowywaniem dzieci. Jesteśmy z natury opiekuńcze. Skoro już jesteśmy takie super, w czym ma pomóc ten artykuł? Chodzi o to, abyś była bardziej skuteczna w swoich działaniach, a drzemiące w tobie możliwości wreszcie zobaczyły światło dzienne.

[divider]5. Dbaj o siebie[/divider]

Kobieta ćwiczy na plaży wsłoneczny dzień

Nie będziesz w stanie pomóc innym, jeśli sama będziesz zmęczona lub chora. Nie zapomnij więc zadbać też o siebie. Twój najcenniejszy dar to właśnie twoje życie. Jeśli chcesz w życiu cokolwiek osiągnąć, musisz się upewnić, że dbasz także o swoje ciało i umysł. Pamiętaj o ćwiczeniach, zdrowej diecie oraz zapewnij sobie chwile relaksu. Obudź w sobie tę super-kobietę!
0 Udostępnień
Z wykształcenia jestem dietetyczką i mam hopla na punkcie zdrowego odżywiania. Nowych inspiracji szukam w książkach i podróżach. To moje prawdziwe pasje, a marzeniem jest podróżować po całym świecie, bo "Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czy­tają tyl­ko jedną stronę" Święty Augustyn Kontakt: +48607345454, e-mail: Kasia.C@wp.pl