Ten przedmiot pożądania, kawałek materiału mający niewiarygodną moc zarówno nad mężczyznami, jak i kobietami, jest na fali od ponad 75.000 lat – teraz bardziej niż kiedykolwiek. Wybranie odpowiednich stringów jest niezwykle ważne, inaczej przestają być takie, jakimi być powinny – wygodne, sexy i niewidoczne. Przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się wszystkiego o historii i odpowiednim doborze tej części garderoby.

Prehistoryczni projektanci mody, tworząc stringi, chcieli przede wszystkim ułatwić ówczesnym mężczyznom udane polowania, walki i plemienne tańce. Prehistoryczne stringi nie miały w sobie oczywiście nic z erotyzmu. Wszystko pozostałoby jedynie przedmiotem rozważań antropologów i archeologów gdyby nie Brazylijki, którym zdarzyło się posiadać niezwykle atrakcyjne tylne części ciała.

Możesz znaleźć je w niemal wszystkich kolorach i materiałach, są sklepy, które specjalizują się w ich sprzedaży. Mówi się, że pokazują więcej, niż zakrywają, łączą poważną erotykę ze zwykłym ekshibicjonizmem. Niezależnie od krytyki feministek prawdą jest, że stringi podnoszą ciśnienie większości mężczyzn.

Jest wiele typów stringów, ale najbardziej znane są :

G-stringi

Spis treści

G-string

V-stringi

v-stringi

T-stringi

t-stringi

cheeky

cheeky string

Do wyboru odpowiednich stringów potrzebujesz – szerokiego wachlarza majtek, jednej pupy i godnego zaufania lustra.

1. Noszenie stringów ma swoją praktyczną zaletę; wygodnie jest założyć obcisłą spódniczkę lub rurki i nie martwić się o efekt „czterech pośladków”, jaki często powodują zwykłe majtki.

2. Wybierając odpowiedni rozmiar, traktuj stringi jak każde inne majtki – kiedy są zbyt ciasne, utrudniają krążenie, kiedy są zbyt luźne, sięgają powyżej talii. Jedna i druga sytuacja jest niedopuszczalna.

3. Stringi mają różne kształty i kroje. Wybierz ten, który najbardziej ci się podoba i unikaj tych, które grożą wystawaniem.

4. Jeśli chodzi o materiał – polecam mix bawełny i nylonu, mikrofibrę, koronki lub lycrę. Spanie w stringach jest zdecydowanie odradzane, jako że może być przyczyną chorób grzybiczych.

5. Pomyśl co zamierzasz założyć i wybierz stringi w identycznym kolorze. Powinny zawsze być dyskretne, więc nigdy nie dopuść do sytuacji,w której jaskrawe stringi będą prześwitywać spod twojej białej spódniczki!

6. Jeśli nie przywykłaś do noszenia stringów, początkowo może trochę drażnić cię uczucie „wbijania się”.

Poza swoim niezwykłym erotyzmem, stringi okazały się również całkiem wygodną częścią garderoby. Przed ich odkryciem, za damską bieliznę służyły króciutkie spodenki, przykryte cienką warstwą przeźroczystych materiałów.

Mężczyźni, jak pewnie zdążyłaś zauważyć, stali się prawdziwymi profesjonalistami w dostrzeganiu seksownej bielizny. W końcu głównym celem stringów jest przemówienie nie tylko do tych, którzy je noszą, ale do tych, którzy je zdejmują. Pomyśl o tym, kiedy następnym razem sięgniesz po babcine majtki.

0 Udostępnień
Z wykształcenia jestem dietetyczką i mam hopla na punkcie zdrowego odżywiania. Nowych inspiracji szukam w książkach i podróżach. To moje prawdziwe pasje, a marzeniem jest podróżować po całym świecie, bo "Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czy­tają tyl­ko jedną stronę" Święty Augustyn Kontakt: +48607345454, e-mail: Kasia.C@wp.pl