Jeśli nie wiesz jak pogrubić rzęsy to trafiłaś we właściwe miejsce! Pogrubianie rzęs nie jest wcale trudnym zajęciem, dziś przedstawione domowe metody na zagęszczenie rzęs będziesz mogła wykonać w domu. Większość składników z pewnością już masz więc być może wcale nie będziesz musiała dziś wychodzić do sklepu aby je kupić. Problem rzadkich brwi dotyka każdą z Nas.

Jedne kobiety radzą sobie z rzęsami lepiej inne gorzej a jeszcze inne kobiety bagatelizują ten problem po całości, co oczywiście odradzam! Dzięki opisanym poniżej trikom uzyskasz fajny efekt pogrubionych rzęs które będzie podziwiał każdy kto stanie z Tobą twarzą w twarz!

Jak pogrubić rzęsy:

1. Oliwa z oliwek na zagęszczenie rzęs

Oliwa z oliwek ma świetne właściwości które można wykorzystać w pielęgnacji nie tylko rzęs ale brwi i włosów.

Aby zagęścić rzęsy nałóż na nie kilka kropelek oliwy z oliwek używając patyczka z wacikiem, rzęsy muszą być czyste, wolne od wszelkich kosmetyków.

Jeśli masz pod ręką płatki kosmetyczne to również i je możesz namoczyć w oliwie z oliwek i nałożyć na powieki na 5 minut. Gdy czas upłynie przemyj oczy letnią wodą.

[irp]

2. Witamin pogrubią Twoje rzęsy!

Słaba kondycja i wygląd rzęs to znak, że w Twoim organizmie doszło do niedoboru witamin które mają kluczowy wpływ na ich stan i wygląd, są nimi witaminy B i D.

Pamiętaj, że rzęsy odrastają nieco dłużej niż włosy i dlatego tak ważna jest ich pielęgnacja.

Przyjmuj suplementy diety z zawartością witaminy B i D a Twoje rzęsy pogrubią się i będą mocniejsze!

3. Wazelina pobudzi rzęsy do wzrostu!

Jest to bardzo stary sposób na pogrubienie rzęs, jednak sposób ten, wciąż jest na TOPIE stosowanych zabiegów wzmacniających rzęsy. Wazelina oprócz pobudzania rzęs do wzrostu także zadba o ich strukturę.

Kluczem do sukcesu będzie stosowanie wazeliny na rzęsy regularnie! Wystarczy, że codziennie przed snem wykonasz ten szybki zabieg.

Nałóż na szczoteczkę do rzęs odrobinę wazeliny i przeczesz nią rzęsy kilkakrotnie, Ty słodko śpij a rzęsy niech się regenerują i pogrubiają.

[irp]

4. Ogranicz zalotkę łamiącą rzęsy!

Zalotka poddaje rzęsy systematycznym torturom mechanicznym, ogranicz jej używanie do minimum. Rzęsy kształtują się w naturalny i odpowiedni dla nich kształt w którego ingerencję decydujesz się narażając je jednocześnie na uszkodzenia ich.

5. Olej z witaminą E na wypadanie rzęs

Jeśli chcesz zapobiec wypadaniu rzęs to olej z witaminą E będzie właściwym rozwiązaniem. Jedna buteleczka starczy Ci na wieki, olejek z witaminą E stosuj regularnie kilka razy w tygodniu.

Aby nałożyć olej na rzęsy użyj szczoteczki do rozczesywania rzęs. Olejek stosuj przed snem i rano obudź się piękniejsza! Kuracja powinna trwać 3-4 tygodnie.

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.