Nie na darmo mówi się o sztuce uwodzenia. Skorzystaj z poniższych wskazówek jak uwieść faceta, zastosuj je i obserwuj rezultaty. Dzięki nim będziesz nie tylko bardziej pewna siebie w kontaktach z mężczyznami, ale także zdobędziesz faceta, o którym marzysz.

1.Skup się na tym

Widzisz mężczyznę, który ci się podoba i chcesz go uwieść? Oby skutecznie! Skup się na tym, co chcesz osiągnąć. Widzisz swój cel? Użyj wyobraźni. Spoglądaj na jego usta, a następnie patrz mu prosto w oczy. Wysyłasz oczywisty komunikat, że masz na kogoś ochotę oraz chcesz, aby ten ktoś cię pocałował.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Czego faceci nie potrafią znieść w kobietach? Zobacz zestawienie 20 rzeczy!

2.Zapach

Nie lekceważ zmysłu węchu. Twoimi najlepszymi perfumami jest twój własny zapach, który zawiera feromony. Sygnalizują one zgodność biologiczną pomiędzy tobą, a twoim partnerem. Zrezygnuj więc ze zbyt mocnych zapachów. Wybierz delikatne perfumy z nutą lawendy.

3.Postawa

Jeśli twoja postawa sygnalizuje, że jesteś otwarta, jemu łatwiej będzie podejść i zacząć rozmowę. Unikaj krzyżowania rąk, ponieważ to wskazuje na to, że zachowujesz dystans. W trakcie rozmowy nachyl się w jego stronę, pokaż mu swoje zainteresowanie jego osobą. Wyciągnij w jego kierunku dłonie, będzie to znak, że chciałabyś, aby złapał cię za rękę.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Tematy do rozmowy [120 pomysłów] na ciekawą rozmowę! SPRAWDŹ!

4.Usta

dziewczyna sexownie przygryza usta

Usta muszą pięknie błyszczeć. Nie zapominaj więc o szmince czy błyszczyku. Prowokacyjnym ruchem jest też oblizywanie warg. Z pewnością podniesiesz mu tym ciśnienie. Obserwuj uważnie także jego usta. Jeśli macie kontakt wzrokowy i zauważasz, że on delikatnie otworzył usta, to znaczy, że przyciągasz jego uwagę.

5.Głos

szepcząca kobieta

Mów powoli i cicho. Szept potrafi być bardzo zmysłowy. Twój partner będzie musiał się do ciebie zbliżyć i skupić na tym, co mówisz. Od czasu do czasu możesz celowo robić dłuższe pauzy, aby on wprost nie mógł się doczekać, co jeszcze od ciebie usłyszy.

0 Udostępnień
(15głosów, średnia: 4,33 z 5)
Loading...
Alicja P.
Interesuję się psychologią stosunków międzyludzkich. Nasze zachowania są cudownie skomplikowane a emocje mają w sobie coś szalonego, dlatego uwielbiam je zgłębiać. Z pasją dzielę się swoimi doświadczeniami. Dużo czasu spędzam w gronie przyjaciół i bliskich mi osób. Kocham wspólne gotowanie i wypady na zakupy. Kontakt: +48606987345, e-mail: alicja.p@o2.pl

3 KOMENTARZE

  1. Ja zauważyłam, że bawienie się włosami plus patrzenie w oczy strasznie działa na facetów. Uśmiechasz się, bawisz włosami, patrzysz w oczy i jest Twój!

  2. A ja nie miałam w ogole powodzenia u facetów, pomogły mi dopiero feromony ( zamawiałam z pherowin.pl) teraz w końcu moje Zycie seksualne wygląda tak jak zawsze chciałam.

Comments are closed.