Nie na darmo mówi się o sztuce uwodzenia. Skorzystaj z poniższych wskazówek jak uwieść faceta, zastosuj je i obserwuj rezultaty. Dzięki nim będziesz nie tylko bardziej pewna siebie w kontaktach z mężczyznami, ale także zdobędziesz faceta, o którym marzysz.

1.Skup się na tym

Widzisz mężczyznę, który ci się podoba i chcesz go uwieść? Oby skutecznie! Skup się na tym, co chcesz osiągnąć. Widzisz swój cel? Użyj wyobraźni. Spoglądaj na jego usta, a następnie patrz mu prosto w oczy. Wysyłasz oczywisty komunikat, że masz na kogoś ochotę oraz chcesz, aby ten ktoś cię pocałował.

2.Zapach

Nie lekceważ zmysłu węchu. Twoimi najlepszymi perfumami jest twój własny zapach, który zawiera feromony. Sygnalizują one zgodność biologiczną pomiędzy tobą, a twoim partnerem. Zrezygnuj więc ze zbyt mocnych zapachów. Wybierz delikatne perfumy z nutą lawendy.

3.Postawa

Jeśli twoja postawa sygnalizuje, że jesteś otwarta, jemu łatwiej będzie podejść i zacząć rozmowę. Unikaj krzyżowania rąk, ponieważ to wskazuje na to, że zachowujesz dystans. W trakcie rozmowy nachyl się w jego stronę, pokaż mu swoje zainteresowanie jego osobą. Wyciągnij w jego kierunku dłonie, będzie to znak, że chciałabyś, aby złapał cię za rękę.

4.Usta

dziewczyna sexownie przygryza usta

Usta muszą pięknie błyszczeć. Nie zapominaj więc o szmince czy błyszczyku. Prowokacyjnym ruchem jest też oblizywanie warg. Z pewnością podniesiesz mu tym ciśnienie. Obserwuj uważnie także jego usta. Jeśli macie kontakt wzrokowy i zauważasz, że on delikatnie otworzył usta, to znaczy, że przyciągasz jego uwagę.

5.Głos

szepcząca kobieta

Mów powoli i cicho. Szept potrafi być bardzo zmysłowy. Twój partner będzie musiał się do ciebie zbliżyć i skupić na tym, co mówisz. Od czasu do czasu możesz celowo robić dłuższe pauzy, aby on wprost nie mógł się doczekać, co jeszcze od ciebie usłyszy.

0 Udostępnień
Interesuję się psychologią stosunków międzyludzkich. Nasze zachowania są cudownie skomplikowane a emocje mają w sobie coś szalonego, dlatego uwielbiam je zgłębiać. Z pasją dzielę się swoimi doświadczeniami. Dużo czasu spędzam w gronie przyjaciół i bliskich mi osób. Kocham wspólne gotowanie i wypady na zakupy. Kontakt: +48606987345, e-mail: alicja.p@o2.pl

3 KOMENTARZE

  1. Ja zauważyłam, że bawienie się włosami plus patrzenie w oczy strasznie działa na facetów. Uśmiechasz się, bawisz włosami, patrzysz w oczy i jest Twój!

  2. A ja nie miałam w ogole powodzenia u facetów, pomogły mi dopiero feromony ( zamawiałam z pherowin.pl) teraz w końcu moje Zycie seksualne wygląda tak jak zawsze chciałam.

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.