Poszukiwanie idealnego żelu do przedłużania paznokci może być nieco przytłaczające, ale z właściwymi wskazówkami znajdziesz produkt, który pomoże Ci stworzyć wymarzony manicure.

Na rynku znajdziesz wiele różnych propozycji, od kolorowych żeli po profesjonalne zestawy. Najważniejsze, by sprecyzować swoje oczekiwania i wiedzieć, gdzie szukać najlepszych produktów do przedłużania.

Najlepszy żel do przedłużania paznokci – czego powinnaś szukać?

Praca z żelem nieco różni się od nakładania klasycznych lakierów hybrydowych, lecz wcześniejsze doświadczenia z hybrydami nie będą bez znaczenia. Wiesz już, jak korzystać z lampy LED i jak przygotować paznokcie do zabiegu. Podobnie jak bazę, żel należy nakładać na oczyszczoną i odtłuszczoną płytkę, dzięki czemu masa dobrze i szczelnie przylega do paznokcia.

Jeśli chodzi o różnice, to najważniejszą jest konsystencja. Żele są gęste, co na początku może sprawiać nieco kłopotów. Jednak to właśnie dzięki temu przedłużone paznokcie będą trwałe i mocne, a Ty będziesz mogła nosić wymarzony manicure, nawet mając łamliwą płytkę.

jaki żel do przedłużania paznokci

Najlepszy żel do przedłużania paznokci to taki, który dobrze się rozprowadza i nie szkodzi naturalnej płytce

Jeśli poszukujesz swojego pierwszego żelu, wybieraj produkty o średniej gęstości. Taka masa łatwiej rozprowadza się po powierzchni płytki, co docenią początkujące stylistki. Idealny żel powinien być również samopoziomujący, co oznacza, że po nałożeniu na paznokieć ładnie się „rozleje”, tworząc równą i gładką taflę.

Do nakładania masy najlepiej wykorzystaj specjalny pędzelek, którym przeniesiesz porcję żelu na dłoń. Wybierając najlepszy żel do przedłużania paznokci, warto również skupić się na składnikach. Szukaj produktów wysokiej jakości, które są przyjazne dla paznokci i nie szkodzą naturalnej płytce. Formuły, które są łagodne, a jednocześnie zapewniają trwałość i piękny wygląd, są prawdziwym odkryciem.

żel do przedłużania paznokci

Żel do przedłużania paznokci może pomóc Ci wykonać niebanalny manicure typu clear

Gdzie można kupić żel do przedłużania paznokci?

Żele do przedłużania nie są już dostępne wyłącznie dla profesjonalistek – znajdziesz je na przykład tutaj: https://lakieryhybrydowe.pl/pl/c/ZELE-DO-PRZEDLUZANIA-PAZNOKCI-HIPO/137. Z ich pomocą możesz stworzyć piękny manicure w swoim domowym salonie kosmetycznym.

Możesz zdecydować się na bezbarwną masę, którą pokryjesz ulubionym lakierem hybrydowym lub żel w pastelowych, kryjących odcieniach różu czy brzoskwini. Takie produkty pomogą Ci stworzyć naturalną stylizację, która nie potrzebuje już dodatkowych ozdób.

Żel do przedłużania paznokci w lakierze – żelowa rewolucja

Klasyczne żele ze względu na swoją gęstość są dostępne w pojemniczkach. Nakrętka z pędzelkiem, znana z tradycyjnych lakierów do paznokci, w tym przypadku nie sprawdza się najlepiej.

Masę żelową nakładamy przy pomocy oddzielnego pędzelka, drewnianego patyczka lub plastikowego radełka, przenosząc niewielką porcję na płytkę. Nieco inaczej wygląda to w przypadku żeli o średniej gęstości. Ich konsystencja nie jest aż tak zwarta, dlatego możesz znaleźć je również w buteleczkach.

W formie lakierów dostępne są również żelowe bazy hybrydowe, przy pomocy których co prawda nie nadbudujesz płytki do wymarzonej długości, ale sprawisz, że słabe paznokcie staną się twardsze i będą bardziej odporne na złamania.

Znalezienie najlepszego żelu do przedłużania paznokci nie wymaga żmudnych poszukiwań. Zwracaj uwagę na konsystencję, łatwość aplikacji i składniki. Przejrzyj też opinie innych osób.

W razie potrzeby zwróć się z pytaniami do obsługi sklepu internetowego, która z pewnością rozwieje Twoje wątpliwości. Korzystając z naszych wskazówek, na pewno znajdziesz żel, który nie tylko spełni Twoje oczekiwania, ale także stanie się ulubionym produktem w Twojej kosmetyczce.

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.