Kiedyś wieczory panieńskie wyglądały oczywiście inaczej niż obecnie. Kiedyś uczestniczki takiego wydarzenia plotły wianki, piekły również weselne ciasta, w tym słynny kołacz, który pełnił mniej więcej tę samą rolę co obecny tort weselny.

Teraz wieczory panieńskie to przede wszystkim szalona, nieskrępowana zabawa i imprezowanie do bladego świtu. A co podarować z tej okazji przyszłej pannie młodej?

Nie ma to jak weekend w spa

Jak zorganizować niezapomniany wieczór panieński?

Wszyscy doskonale wiemy, że ślub i wesele pociągają za sobą masę energii, przygotowań, stresu, kosztują też sporo emocji. Z tej właśnie przyczyny Waszej przyjaciółce przyda się nieco odpoczynku, relaksu i od przygotowań i od zwykłej prozy życia. Kto jak kto, ale ona na pewno zasługuje na odrobinę odprężenia.

Stąd też świetnym pomysłem na prezent na wieczór panieński będzie oczywiście voucher na wizytę w spa. Kompleksowe masaże, specjalistyczne zabiegi pod okiem fachowców będą świetnym zastrzykiem energii dla przyszłej panny młodej.

Miłe drobiazgi

Na pewno widzieliście te korowody panieńskie na ulicach swoich miast. Ekipa bliskich przyjaciółek ubrana podobnie i oczywiście gwiazda wieczoru w specjalnej koszulce. Taka koszulka odpowiada na pytanie co kupić na wieczór panieński.

Na takim tiszercie mogą pojawić się różne napisy, bezpośrednio związane z wieczorem albo samą postacią bohaterki imprezy. Innym pomysłem będzie elegancka biżuteria, która może podkreślić łączące Was relacje. Może to być bransoletka, wisiorek czy też kolczyki. Twoja przyjaciółka będzie oczarowana!

Nie ma to jak książka

Jeśli Twoja przyjaciółka zalicza się do grona moli książkowych i pochłania jedną książkę za drugą, to dobrym pomysłem oczywiście będzie lektura. Jeśli jesteście ze sobą w zażyłych kontaktach, to na pewno znasz jej gust.

Pozycja z repertuaru jej ulubionego autora, najnowsza część jej ukochanego cyklu, wyjątkowe wydanie książki, za którą przepada – pomysłów jest bez liku. Do takiego zestawu dokup specjalną lampkę do czytania. Takie podarunki na pewno się jej spodobają!

Prezent z dreszczykiem emocji

Przyjaciółka lubi nietuzinkowe prezenty, lubi też podwyższoną adrenalinę? W takim razie pomyśl o skoku na bungee, który niesie ze sobą ładunek ogromnej pozytywnej energii, która na pewno jest potrzebna przed ceremonią ślubną.

Fanka naprawdę mocnych wrażeń na pewno pokocha takie pomysły jak choćby lot szybowcem, czy też lot motoparalotnią. Nie dość, że to niezapomniane przeżycie, to na dodatek można nacieszyć wzrok wspaniałymi, niepowtarzalnymi widokami. Taka przygoda w chmurach to niesamowite doświadczenie.

A jeśli Twoja przyjaciółka zamierza ruszyć na miesiąc miodowy w jakieś egzotyczne miejsce, to z pewnością przyda jej się kurs nurkowania. Taki prezent, z jednej strony praktyczny, a z drugiej od serca, na pewno ją ucieszy.

Jeśli dysponujesz kilkoma takimi zwariowanymi pomysłami, możesz je śmiało pokazać przyszłej pannie młodej i niech to ona zadecyduje ostatecznie, do którego z pomysłów jest jej najbliżej.

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.