Stylizacja w domu jest możliwa, choć części z nas wydaje się wręcz nieosiągalnym wyzwaniem. Oczywiście czesanie samej siebie, zmiana koloru, czy przycinanie włosów mogą sprawiać pewne trudności, jednak jeśli dojdziemy do wprawy, to efekty będą równie spektakularne, jak u fryzjera, ale za to nawet codziennie we własnej łazience.

 Możemy mieć obawy dotyczące tego, jaki będzie efekt, jednak zdaniem specjalistów kluczowe jest stosowanie odpowiednich, wysokiej jakości kosmetyków. Najlepiej sprawdzą się tu te profesjonalne.

W związku z tym kluczową rolę odgrywają dobre kosmetyki do stylizacji, które pozwolą utrzymać się naszemu uczesaniu nawet przez kilka kolejnych godzin.

Profesjonalne marki w Twoim domu

Wiemy już, że profesjonalne kosmetyki do włosów mogą lepiej sprawdzić się również w domowej pielęgnacji. Te, które są dostępne powszechnie w drogeriach, często nie wykazują tak dobrego i silnego działania, jak byśmy oczekiwali.

Różnice dotyczą również zawartych składników odżywczych, czy substancji nawilżających. Z pewnością każda z nas miała wrażenie, że włosy farbowane u fryzjera są inne w dotyku, niż gdy nałożymy na nie zwykłą farbę ze sklepu. Teraz możemy mieć takie wysokiej jakości kosmetyki, z których korzystają najlepsi fryzjerzy we własnym domu.

salonfryzjerskiwtwoimdomu

Dlaczego warto zmienić fryzurę na jesień w domu? Sprawdź swoje możliwości fryzjerskie!

W naszym klimacie jesień to mało przyjemny czas – szaro, ponuro, często pada. Nowa fryzura i zmiana wizerunku, czy po prostu nieco wyglądu może wnieść ogrom światła w naszą codzienność, a jeśli pozwolimy sobie na dozę ekstrawagancji, to również kolorów.

Nowa fryzura jesienią to przede wszystkim skuteczna poprawa samopoczucia i sposób przeciwdziałania jesiennej chandrze. Możliwości jest wiele, warto więc wybrać tę najlepszą dla siebie i zmienić się nie do poznania z wykorzystaniem profesjonalnych kosmetyków do włosów.

Możemy zamówić je prosto do domu w internetowym sklepie fryzjerskim i cieszyć się równie wysoką jakością, co w najlepszych salonach.

Warto również zaznaczyć, że domowa pielęgnacja i stylizacja włosów będą zdecydowanie tańsze od regularnych wizyt u fryzjera. Wystarczy, że odpowiednio się zaopatrzymy i odrobinę dojdziemy do wprawy, a będziemy regularnie zaskakiwać naszymi pięknymi fryzurami.

Cięcie czy farbowanie – na co się zdecydować?

Zastanawiasz się czasem czy ściąć włosy, czy nałożyć na nie farbę, a może jedno i drugie? Nie musisz się ograniczać i możesz doprowadzić do radykalnych zmian w swoim wyglądzie, może ta jesień to czas na odważne cięcie i zmianę koloru na taki, który od dawna Ci się marzy, jednak jakoś brakowało Ci odwagi?

Zamów wybrany odcień farby w internetowym sklepie fryzjerskim. Zabieg rozpocznij właśnie od nałożenia farby, gdy już ja zmyjesz i Twoje włosy zmienią swoją barwę, lekko je podsusz, tak, aby nie ociekały wodą i przystąp do ścinania. W tym miejscu mamy jednak jedną bardzo ważną radę.

Koniecznie zaopatrz się we fryzjerskie nożyczki. Są one bardzo ostre, dzięki czemu idealnie ścinają włosy. Zastosowanie takich szkolnych, nie jest dobrym pomysłem, bo szarpią one włosy, więc końcowy efekt nie będzie korzystny dla naszej fryzury.

fryzuranajesien

Poproś o pomoc przy farbowaniu lub obcinaniu

Szczególnie jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z samodzielną stylizacją włosów, możesz mieć trudności z dopracowaniem szczegółów. Najlepiej będzie więc poprosić mamę, siostrę lub przyjaciółkę o pomoc w dopracowaniu szczegółów naszej nowej fryzury – co będzie miało szczególne znaczenie w miejscach, które ciężko nam zobaczyć samodzielnie.

Mogą one zarówno przeprowadzić farbowanie i cięcie, jak i jedynie wyrównać, jeśli pojawią się jakiekolwiek niedoskonałości. Czasem już od razu po takiej stylizacji potrzebujemy oceny, czy nasza fryzura dobrze się prezentuje i czy na pewno nie trzeba wprowadzić zmian.

fryzurajesien2021

Gdzie możemy kupić profesjonalne farby oraz akcesoria do włosów?

Profesjonalne farby oraz inne akcesoria do włosów możemy kupić online. Wysokiej jakości produkty, często w promocyjnych cenach znajdziemy w sklepie fryzjerskim Magafi.

Dodatkowym udogodnieniem jest fakt, że już od 199 zł na rachunku, oferowana jest darmowa wysyłka. W ten prosty sposób będziemy mieć w domu profesjonalne kosmetyki, dokładnie takie same, jak te, z których korzystają fryzjerzy.

Ułatwią nam one komponowanie pięknych fryzur, nasze włosy będą zadbane i odpowiednio odżywione, ich kolor zawsze piękny i intensywny.

Zawsze wykonamy takie uczesanie, na jakim nam zależy, bez konieczności pozostawiania znacznych kwot w salonach fryzjerskich, czekania w kolejkach, czy na umówioną godzinę. Domowa stylizacja sprawi, że będziemy wydobywać piękno ze swoich włosów, które uznaje się za kwintesencję kobiecości, każdego dnia.

naturalnapielegnacjawlosow231

Zadbaj o odpowiednią pielęgnację

Warto również pamiętać, że samo farbowanie i ścinanie włosów, to jeszcze nie wszystko. Jeśli zależy nam, aby prezentowały się one pięknie, musimy zadbać o ich ogólną kondycję. Uda się to dzięki kosmetykom pielęgnacyjnym i odżywczym. Na włosy możemy nakładać maseczki i przeprowadzać zabiegi regeneracyjne.

Podobne:

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.