W przedświątecznym natłoku obowiązków zdarza się, iż wyleci z pamięci zorganizować prezenty. Czasami też okazuje się, że ktoś ma przygotowany dla Ciebie prezent, chociaż nie widniał na Twojej liście obdarowywanych osób.

Niezależnie od tego, jaki jest powód tego, iż święta tuż tuż a Ty nie masz żadnego prezentu, to nie wpadaj w panikę. Nawet na ostatnią chwilę da się przygotować świetne prezenty. Zajrzyj do tego artykułu, aby poznać kilka pomysłów.

Fotoprezent – doskonały pomysł na podarunek dla każdego

prezent-na-ostatnia-chwile

Ogromnym wyzwaniem podczas przygotowywania świątecznych prezentów jest nie tylko ich odpowiednio wczesne zdobycie, ale w ogóle posiadanie pomysłu, co kupić. Ten problem rozwiązuje fotografia. Wydruki zdjęć – w przeróżnej postaci – są świetnym punktem wyjścia do przygotowania doskonałego prezentu.

Różnorodność foto prezentów sprawia, iż mogą być dostosowane do przeróżnych budżetów. Znajdziesz coś odpowiedniego niezależnie, czy chcesz podarować skromny podarek, który będzie tylko subtelnie zaznaczał, że pamiętasz o kimś, czy kupić bogaty prezent dla całej rodziny.

Podobnie rzecz się ma z dostosowywaniem takiego foto prezentu do łączącej Cię relacji z obdarowywanymi osobami. Wśród foto prezentów znajdziesz pomysły na bardziej oficjalną okazję (np. dla szefa lub szefowej), a także adresowane do bliskich osób (np. dla mamy i taty).

Projektując swój foto prezent, możesz dostosować jego kolorystykę, a poza zdjęciami umieścić na nim ciekawe cliparty, tła, ramki czy napisy. Dzięki temu każdy z takich fotogadżetów będzie niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju.

Z pewnością każda obdarowywana osoba doceni również czas, który trzeba było poświęcić na jego przygotowanie. Nawet jeśli tak naprawdę oznacza to tylko chwilę.

Podsumowując jeżeli nie masz pomysłu na prezent, a czasu zostało naprawdę mało, to zdjęcia opracowane w przeróżny sposób będą zawsze doskonałym wyborem. Dzięki nim nie musisz się głowić, czy prezent będzie pasować do obdarowywanych – po prostu dopasujesz go do ich potrzeb, zainteresowań czy charakterów.

Fotoprezent w mgnieniu oka – gdy brakuje już czasu na realizacje podarunków

fotoksiazka-na-prezent

Niestety często zdarza się tak, iż w natłoku przedświątecznych obowiązków zdarzy się przegapić istotną kwestię, jaką są prezenty.

Co więcej, sporym problem bywają również sytuację, gdy dostawca prezentu z jakiegoś powodu zawiedzie – a to za sprawą opieszałości w realizacji zamówienia, a to przez przesłanie paczki przy pomocy niekompetentnego kuriera, który zgubi ją po drodze.

W takich opresyjnych sytuacjach, gdy święta są tuż za rogiem, a Ty zostajesz bez prezentów, z pomocą znów przychodzi fotografia.

Co prawda w przypadku większości foto prezentów trzeba brać pod uwagę czas realizacji, ale istnieją także inne rozwiązania. Przykładem takiego ratującego z opresji wyjścia jest skorzystanie ze zdjęć natychmiastowych.

Fotobudka pozwoli Ci na łatwe wykonanie odbitek w przeróżnych formatach. Możesz skorzystać ze zdjęć 10×15 cm, 13×18 cm, 15×15 cm, 15×20 cm lub 20×30 cm. Jak widzisz są wśród nich zarówno standardowe rozmiary, jak i nieco większe. Dodatkowo możesz postawić na nietypowe formaty, takie jak np. kwadrat. A co najważniejsze wydruki realizowane są od ręki.

fotobudka

Obsługa fotobudki jest niezwykle prosta. Zdjęcia wydrukujesz niemal z dowolnego nośnika, tak więc właściwie możesz skorzystać z tego, co masz przy sobie. Odbitki wykonasz ze smartfona, pendrive’a, karty pamięci czy płyty CD/DVD.

Dzięki temu nie musisz specjalnie przygotowywać się do wywołania takich zdjęć, czy martwić się, że przedświąteczne zamieszanie uniemożliwi Ci zdobycie odpowiedniego nośnika.

Największą zaletą fotobudki jest jednak to, iż odejdzie od niej z gotowymi odbitkami w ręku. Będą one charakteryzowały się świetną jakością. Później wystarczy umieścić je w albumie lub dać w estetycznym pudełku.

Co więcej, fotokiosk pozwala na zamiatanie natychmiastowych pocztówek (to opcja dla tych, którzy spóźnili się z życzeniami) i kalendarzy. W przypadku tego drugiego prezentu możesz obdarować bliskich praktycznym prezentem, który przyda się w nadchodzącym roku.

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.