Jaka mała dziewczynka nie marzyła o posiadaniu własnego jednorożca ? Te wymyślone zwierzęta podbiły plac zabaw i stały się trendem ostatnich lat w dziecięcym świecie.

Są wszędzie i zachwycają dzieci i ich rodziców. Ale dlaczego są tak popularne ? Dowiedzmy się od razu, skąd ten zaskakujący i niespodziewany sukces !

Jednorożce, aby Dzieci Mogły Marzyć

Jeśli spędziłeś ostatnią dekadę na planecie Ziemia, nie mogłeś ich przegapić ! Płomienne postacie ze średniowiecznej mitologii, jednorożce nagle i na stałe wtargnęły w codzienne życie naszych współczesnych małych dziewczynek, które są zachwycone i chcą więcej!

Jednorożce-zabawka

Ale co tak bardzo podoba się dziewczynom? Jednorożce są niezwykle urocze, to na pewno ! Ale to nie wszystko, ich mały złoty róg i kolor, zwykle mleczny i nieskazitelny, czynią je oryginalnymi i ujmującymi.

A przede wszystkim zgodzicie się, że bardzo trudno jest natknąć się na taki w realu na ulicy, co nadaje im nieodpartą magiczną i bajkową aurę. Jednorożce pozwalają marzyć, a to właśnie kochają nasze małe blond przyjaciółki !

Zabawki Jednorożca, które są wyświetlane wszędzie, aby spędzić godziny szczęścia

To, co uderza w olśniewającym sukcesie tej wielkiej klasyki dla naszych dzieci, to jej uniwersalność. Nie ma ani jednego przedmiotu związanego z dziećmi, który nie miałby wersji z jednorożcem.

Na każdym poziomie jest niezaprzeczalne bogactwo unikalnych małych rogatych koni! A każdy znajdzie coś dla siebie: akcesoria do włosów, skarbonki, koszulki, elektronika, artykuły papiernicze, biżuteria… Żaden przedmiot jej nie umknie !

Jednak działem sklepów, który bez wątpienia z polotem surfował na fali jednorożca, jest dział zabawek! Czy to jednorożec pluszaki, figurki, grzechotki do kąpieli, światła, muzyka, guma, drewno, do stylizacji lub na którego grzbiecie skakać godzinami, wariacje są nieskończone i przyprawiają o zawrót głowy!

I daleki od tworzenia przedawkowania, zjawisko jest utrzymane bardzo oportunistycznie.

Małe dziewczynki lubią kolekcjonować przedmioty, które przyjmują kody i atrybuty ich ulubionych zwierząt. Doceniają mnożące się odniesienia do ewolucji w dziewczęcym i radosnym uniwersum oraz długie godziny przyjemnego śnienia.

Interaktywny Jednorożec: najnowszy trend wśród zabawek

Jeśli Twoja mała dziewczynka ma już w swoim posiadaniu całą gamę różnych jednorożców, są szanse, że pokocha dodanie do swojego pokoju najbardziej emblematycznego przedstawiciela tego rodzaju: interaktywnego jednorożca !

Miękki pluszak z tęczowym futerkiem, przybywa w lawinie brokatu, aby stać się główną atrakcją w Twoim domu. Bo ona nie jest jak inne statyczne, bezwładne zabawki, które znasz. Ten niesamowity jednorożec ożyje, gdy tylko Twoje dziecko naciśnie przycisk i zacznie chodzić i śpiewać.

Wyobraź sobie radość swojej małej lalki, kiedy zda sobie sprawę, że ma swojego własnego żywego jednorożca tylko dla siebie! Dzięki jedwabistej skórze z wysokiej jakości tkaniny bawełnianej i jej obfitej wyściółce, będzie idealna do bezpiecznego dzielenia codzienności Twojej małej dziewczynki. Jaka to przyjemność widzieć swoje ulubione zwierzątko błąkające się po salonie i móc się nim zaopiekować !

Interaktywny jednorożec to idealny prezent dla psotnej dziewczynki na święta lub urodziny. Daj się skusić na to regresywne i legendarne zwierzę, które zachwyci Twoje dziecko i pogrąży Cię w fantastycznym i cudownym uniwersum z muzyką.

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.