Wiele z nas kobiet, nie wyobraża sobie życia bez kawy, bo co lepszego postawi nas z rana na nogi jak nie mała czarna? Smak i aromat kawy uzależnia i wiele kobiet już zawsze będzie piło kawę z rana, chyba że do zmiany nawyków nakłoni ich poniższy artykuł :-)

Przy okazji sprawdź: ranking kaw ziarnistych na ten rok!

Otóż! brytyjscy naukowcy udowodnili, że picie kawy ma wpływ na rozmiar piersi każdej kobiety! Do eksperymentu zgłoszono 300 kobiet a wyniki badań opublikowany w znanym czasopiśmie „British Journal of Cancer”

Piersi mniejsze o 17%

kawa-a-rozmiar-piersi

Naukowcy wykazali, że picie 3 kubków kawy i więcej potrafi wpłynąć na wielkość piersi aż o 17% w stosunku do kobiet które piły dziennie maksymalnie dwie filiżanki kawy! Na pewno dla wielu z Was taka informacja na temat wpływu kawy na wielkość piersi będzie znacząca i postaracie się ograniczyć picie kawy do minimum…

Gdzie poznać fajnego faceta?

Piersi ulegają zmniejszeniu poprzez wpływ dostarczanych z kawą do organizmu związków, które doprowadzają żeński hormon estrogen do wariacji. Nierównomierny stosunek hormonów źle wpływa na rozmiar damskich piersi. Już wkrótce ma zostać przeprowadzony eksperyment, który określi wpływ kawy na męski hormon płciowy.

Kawa też jest dobra!

W świetle zmniejszających się kobiecych piersi nie wolno także zapomnieć od dobrych skutkach picia kawy, kawa mianowicie zawiera przeciwutleniacze, które ochraniają komórki przed utlenianiem.

Kawa zmniejsza ryzyko zachorowania kobiet na raka piersi, a także zmniejsza ryzyko wystąpienia chorób serca i śmierci przedwczesnej.

Decyzja o piciu kawy lub zaprzestaniu jej picia należy do Ciebie! ale wg mnie nie warto panikować ;)

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.