Kępki rzęs wyglądają dość naturalnie dlatego warto poświęcić chwilę na naukę ich nakładania. Kluczem do sukcesu aby oczy wyglądały naturalnie jest odpowiednie dobranie ilości kępek rzęs i ich długość. Zagęszczenie naturalnych rzęs ma ogromny wpływ na kształt Twoich oczu, umiejętnie operując kępkami rzęs możesz sprawić, że Twoje oko nabierze zupełnie nowego look-u.

Doklejanie kępek rzęs

kepki-rzes-nakladanie
Nakładanie kępek rzęs – efekt przed i po zabiegu

[1] Do chwytania sztucznych rzęs użyj pęsetę, gdy już chwyciłaś kępkę umocz je dolną krawędź w kleju, zaczekaj dosłownie 5-6 sekund i naciągnij drugą ręką powiekę aby umożliwić przyklejenie kępki rzęs do niej. Musisz zadbać o to aby kępka znajdowała się idealnie wśród Twoich naturalnych rzęsach. Gdy już masz pewność, że kępka rzęs jest na swoim miejscu dociśnij ją lekko palcem i zaczekaj około 30-40 sekund.

[2] Doklejanie kępek rzęs zacznij zawsze od zewnętrznej strony kącik oka. Bardzo często wystarczy jedna – dwie kępki aby uzyskać zadowalający efekt.

[irp]

[3] Nakładaj kępki na przemian, raz lewa powieka, raz prawa, pozwoli to na uzyskanie lepszej symetrii między powiekami.

[4] Nie przesadź z ilością kępek, efekt oka ma być delikatny i subtelny dodający seksapilu, na pewno nie chodzi Ci o teatralny wygląd dlatego nie przesadzaj z ilością kępek!

[5] Testowanie kępek rzęs – gdy już zakończysz ich nakładanie i masz pewność, że podeschły wystarczająco, sprawdź czy dobrze są umocowane pociągając lekko za każdą z kępek. Nie chcesz śmiesznie wyglądać z na wpół oderwanymi kępkami…

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.