Keratynowe prostowanie włosów to zabieg, który od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością. To nic zaskakującego. Dzięki wprasowaniu we włosy specjalnego preparatu keratynowego możesz nie tylko je wygładzić i wyprostować, ale także zregenerować.

Keratynowe prostowanie włosów to zabieg, który od kilku lat cieszy się niesłabnącą popularnością. To nic zaskakującego. Dzięki wprasowaniu we włosy specjalnego preparatu keratynowego możesz nie tylko je wygładzić i wyprostować, ale także zregenerować. Keratyna to przecież naturalny budulec włosa. W trakcie zabiegu uzupełnia ubytki w strukturze łodyg włosowych. To właśnie dlatego włosy po keratynowym prostowaniu są idealnie proste, gładkie, lśniące, po prostu bardziej witalne.

Szukasz preparatu do zabiegu keratynowego prostowania włosów? Możemy zarekomendować Ci keratynę INOAR Moroccan. To częsty wybór zarówno pań, które decydują się na samodzielne prostowanie w domu, jak i profesjonalnych fryzjerów.

Lśniące, gładkie włosy

keratyna-na-wlosy

Jeśli zdecydujesz się na przeprowadzenie keratynowego prostowania z pomocą Inoar keratyna, zaraz po zabiegu zauważysz, że Twoje włosy będą się świetnie prezentować. Efekt będzie naprawdę spektakularny. Potwierdzają to panie, które miały okazję skorzystać z preparatu INOAR Moroccan.

Opinia Eweliny:

“Świetny produkt do prostowania włosów. Włosy po użyciu są gładkie, miękkie, wyglądają na zdrowe.”

Opinia Editt:

“Keratyna jest po prostu genialna. Po jej zastosowaniu włosy są zachwycające, podatne na układanie, a przede wszystkim nie muszę ich codziennie prostować !”

Opinia Marzeny:

“Po użyciu produktu tej marki włosy są przyjemne w dotyku, gładkie, lśniące.”

Długotrwałe efekty zabiegu

Stosując wysokie jakości keratynę, jaka jest INOAR Moroccan, masz pewność, że efekty prawidłowo przeprowadzonego zabiegu będą długotrwałe. Przez kilka miesięcy będziesz mogła cieszyć się pięknymi, lśniącymi włosami, które będą zachwycać sprężystością. Ich układanie nie będzie problematyczne.

Opinia Iwony:

“Najlepsza keratyna, długo utrzymuje się na włosach.”

Opinia anonimowa:

“Włosy do 4-5 miesięcy są gładkie, błyszczące, nie puszą się, łatwo rozczesują. Po umyciu już nic nie muszę z nimi robić, bo same się ułożą tak jak trzeba.”

Łatwe użycie i wysoka wydajność

Preparat INOAR Moroccan cechuje się bardzo wysoką wydajnością. Jego użycie jest łatwe i przyjemne. Przekonaj się sama, że prostowanie keratynowe włosów w domu nie musi być trudne.

Opinia anonimowa:

“Zabieg keratynowego prostowania z użyciem tego produktu jest stosunkowo przyjemny. Preparat nie ma aż tak ostrego zapachu, a przy tym sposób postępowania jest dużo łatwiejszy i znacząco szybszy. To ogromny plus.”

Opinia Judyty:

“Bardzo łatwa w zastosowaniu ! Dodatkowo mega wydajna oraz rewelacyjna w swoim zastosowaniu. Kto wypróbuje , ten nie będzie już eksperymentował z innymi keratynami:).”

Opinia Krystyny:

“Warto zainwestować w keratynę INOAR, zwłaszcza ze względu na jej niesamowitą jakość oraz wydajność.”

Mamy nadzieję, że przytoczone opinie przekonały Cię, że preparat INOAR Moroccan to świetny wybór, jeśli planujesz keratynowe prostowanie włosów. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, nie wahaj się! Po prostu skontaktuj się z pracownikami Fryzomania, chętnie udzielimy dodatkowych informacji.

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.