Zakłady bukmacherskie kojarzone są zazwyczaj z rozrywką dla mężczyzn. I choć faktycznie większość klientów firm bukmacherskich stanowią panowie, to jednak z roku na rok rośnie liczba obstawiających zakłady kobiet. A jak pokazują przykłady z Polski i Wielkiej Brytanii, panie również mają szczęście i wygrywają wielkie kwoty!

Według różnych badań, kobiety stanowią od 5 do 13% klientów firm bukmacherskich. Dla części z nich jest to forma spędzania wolnego czasu i rozrywki, dla innych – sposób na „dorobienie” do domowego budżetu, dla jeszcze innych – możliwość sprawdzenia swojej wiedzy czy intuicji.

Kobiety i szczęscie w zakładach bukmacherskich - bonusy powitalne z kodem

Są panie, które obstawiają wyniki zdarzeń sportowych, inne wolą np. wydarzenia rozrywkowe, kulturalne czy społeczne (szeroką ofertę tego typu zakładów niesportowych znaleźć można u większości legalnych bukmacherów w Polsce).

Rosnącej popularności bukmacherki wśród pań sprzyja bez wątpienia także zmiana postrzegania tej branży. – Idąc do punktu gracze liczą też na rozrywkę i relaks. To już nie są speluny, w których dymu jest tyle, że można powiesić przysłowiową siekierę.

Dziś ludzie przychodzą do nowoczesnych, estetycznych wnętrz, z ładnymi meblami, jest tam sporo ekranów telewizorów, oglądają mecze, rozmawiają, spotykają się ze znajomymi, chcą przede wszystkim miło spędzić czas. Taki punkt spełnia więc dodatkowe towarzyskie, społeczne funkcje – powiedział portalowi polskatimes.pl Paweł Rabantek, specjalista z branży bukmacherskiej.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Super Food, super jakość życia. Jak wybrać to co jest SUPER ?

Do tego na rynku funkcjonuje atrakcyjna oferta bonusów powitalnych z kodami czy bonusów bez depozytu – dzięki temu pierwszy zakład można postawić za free. A jak pokazują przykłady, również paniom trafiają się wielkie wygrane!

Wygrane kobiet w zakładach bukmacherskich

Jedną z najwyższych w historii wygranych w zakładach bukmacherskich w Polsce wygrała pewna pragnącą zachować anonimowość pani. W sierpniu 2016 r. za 96 zł obstawiła dziewięć spotkań angielskiej Premier League oraz cztery mecze Championship.

Jak się okazało, kobieca intuicja była w tym przypadku niezawodna – wszystkie typy okazały się poprawne (nawet tak mało prawdopodobne jak remis Tottenhamu z Arsenalem czy Chelsea ze Stroke), a klientka firmy bukmacherskiej wygrała ponad 565 tys. zł!

Ciekawe przykłady wysokich wygranych kobiet pochodzą z Wielkiej Brytanii – choć w zasadzie nie powinno to dziwić jeśli wziąć pod uwagę fakt, że Wielka Brytania jest ojczyzną współcześnie znanych zakładów bukmacherskich, a Brytyjczycy potrafią zakładać się dosłownie o wszystko.

I tak w 2017 r. pewna 59-latka z Sheppey w hrabstwie Kent tradycyjnie postawiła 1 funta na dwanaście meczów piłkarskich. Co ciekawe, kobieta absolutnie nie znała się na futbolu, a typując zwycięzców poszczególnych spotkań kierowała się tym, czy… dany zespół miał ładnie brzmiącą nazwę.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ
Jakie błędy popełniamy podczas robienia zakupów spożywczych?

Jak się okazało, miała wówczas olbrzymie szczęście, bo trafiła wszystkie wyniki i wzbogaciła się o ponad 570 tys. funtów. Nie obyło się przy tym bez emocji, bo np. Bournemouth, na zwycięstwo którego postawiła kobieta, decydującego o trzech punktach gola w spotkaniu z Newcastle zdobyło dopiero w 92. minucie.

Również ładnie brzmiącymi nazwami, a konkretniej – imionami koni, kierowała się pewna samotna matka dwójki dzieci z Ellesmere Port, która także w 2017 r. postawiła u bukmachera nieco ponad 4,5 funta na pięć wyścigów konnych. Ku zaskoczeniu zarówno jej samej, jak i bukmachera, typy okazały się poprawne, a kobieta wygrała ponad 250 tys. funtów.

Jak powiedziała później dziennikarzom, wygraną miała zamiar przeznaczyć na zakup nowego domu dla siebie i swoich pociech. Co ciekawe, kobieta przyznała, że wcześniej zdarzało się jej wygrać drobniejsze kwoty, które pozwalały jej np. wybrać się z dziećmi na weekendowy obiad do restauracji.

0 Udostępnień
(Brak głosów)
Loading...
Redakcja Kobieco.pl
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.