Święta tuż, tuż a wiele osób wciąż nie ma żadnego pomysłu na wybranie prezentu dla swoich najbliższych. Czas leci bardzo szybko i można mieć wrażenie, że przecież chwilę temu były jeszcze wakacje, a dziś już mamy końcówkę listopada.

Zazwyczaj prezenty kupujemy na ostatnią chwilę, ale czy taka improwizacja to najlepsza opcja? Uważamy, że lepiej zadbać o jego wybór znacznie wcześniej, z zapasem czasu.

Atmosfera świąteczna jest znacznie przyjemniejsza, kiedy nie musimy się w tym czasie przejmować innymi rzeczami niż samym świętowaniem. Przedstawiamy więc pomysł na prezent, który sprawdzi się w każdej sytuacji, a w szczególności na święta.

Prezent na Świąt Bożego Narodzenia to coś szczególnego

fotoksiazka-pod-choinke

Święta Bożego Narodzenia przez wiele osób uważane są za najważniejszy okres w roku. Wszyscy czekamy na te piękne chwile spędzane z najbliższymi w błogiej atmosferze.

Dzięki nim możemy zbliżyć się zarówno w osobami, które towarzyszą nam w codziennym życiu, jak i z krewnymi mieszkającymi w oddalonych miejscowościach. Większa część roku to czas pracy przeplatającej się z innymi obowiązkami. Na szczęście już za miesiąc znów doświadczymy okresu spokoju i odpoczynku.

Jednak nie tylko dla tego święta mają tak istotne znaczenie dla naszego życia. Nasze serca ogrzewają także składane sobie nawzajem oraz (może przede wszystkim) prezenty. Nie chodzi o ich wielkość i cenę, a o gest, który pokazuje, że jesteśmy ważni dla innych członków rodziny.

Kiedy sami planujemy zakup prezentu, zdarza się jednak, że nie jesteśmy pewni, co wybrać, dlatego doradzamy – CEWE Fotoksiążka to idealny pomysł na prezent, który stanie się pamiątką na długie lata, a nie jedynie gestem poprawiającym nastrój na parę chwil.

Fotoksiążka – wyjątkowy prezent na święta

fotoksiazka

Każda osoba ma inne zainteresowania i preferencje, co znacznie utrudnia dobranie idealnego prezentu. Nie ma więc jednego sprawdzonego rozwiania dla wszystkich. Wszyscy uwielbiamy jednak zdjęcia, które przedstawiają ważne wydarzenia z losów rodziny.

Kronika rodzinna to sposób na prezent, który przemieni się w jedną z najcenniejszych pamiątek na długie lata. Można oczekiwać, że będzie to również prezent, który zbierze całą rodzinę do przeglądnięcia fotografii, co jeszcze wzmocni rodzinne więzi.

Takie prezenty zawsze mają największą wartość, ponieważ są oryginalne i idealnie włożone w kontekst życia obdarowanej osoby. Fotokronika jest więc jednym z najlepszych pomysłów na prezent i, co ważne, można ją nabyć i przygotować naprawdę niskim kosztem.

Dobór zdjęć do fotokroniki

Przekonanie kogoś do tego, że fotokronika jest ciekawym prezentem, nie będzie trudne. Znacznie większym problemem jest jednak doradzenie, jakie zdjęcia powinny się w niej znaleźć.

W każdym prezencie najważniejsza jest szczerość i intencje, dlatego polecamy skupić się na wybraniu fotografii, które mogą najlepiej dotrzeć do uczuć obdarowywanej osoby. Trzeba zatem zdać się na wyobraźnię. Wybór zdjęć warto rozpocząć dłuższą chwilę przed samymi świętami, ponieważ dobrze wykonana fotokronika powinna być dopięta na ostatni guzik.

Wyjątkowe fotografie można znaleźć na telefonie swoim lub innych członków rodziny, którzy przecież mogą zostać zaangażowani do przygotowywania prezentu. Czasem można znaleźć wiele zdjęć, szczególnie sprzed kilku lat, na dysku komputera. Przygotowując fotokronikę, warto uwzględnić zdjęcia wszystkich, nawet osób niebędących bardzo blisko obdarowywanej osoby.

Wybór zdjęć to najtrudniejsza część, ponieważ samą fotoksiążkę można modyfikować w dowolny sposób – możemy wybierać spośród wielu materiałów i formatów oraz ozdabiać ją w niemal dowolny sposób.

Jak sprawić, aby fotoksiążka była jeszcze lepszym prezentem?

fotoksiazka-w-prezencie

Kronika rodzinna, którą można przygotować z CEWE Fotoksiążką może ostać wzbogacona na wiele więcej sposobów niż samymi zdjęciami. Możliwe jest wybranie materiału, koloru, rodzaju ramek, a nawet czcionki, którą zostaną napisane ozdobne teksty.

Dowolność dotyczy także rozmiaru książki – możemy zdecydować, czy ma składać się ona z ponad stu stron, czy może tylko kilkunastu i być bardziej symbolicznym prezentem.

Fotoksiążka będzie idealnym prezentem dla jednej osoby, ale sprawdzi się także jako kronika rodzinna, która będzie „własnością” rodziny i będzie powiększana z każdym rokiem.

0 Udostępnień
Portal KOBIECO.PL to nowoczesne spojrzenie na kobiecy świat. Portal kieruje swoje treści dla kobiet. Poruszamy następujące tematy z życia kobiet: Życie, Inspiracje, Moda, Zdrowie, Uroda, Fit, Fitness, Podróże i Finanse.